Popek pokazał... przyrodzenie. Do sieci wyciekło prywatne nagranie z udziałem rapera

O Popku znowu zrobiło się głośno. W sieci pojawił się filmik, na którym samozwańczy "król Albanii" pozuje przed lustrem. W pewnym momencie raper ściągnął majtki i odkrył swoją największą tajemnicę...

Popek jest postacią znaną w polskim show biznesie nie od dzisiaj. Kontrowersyjny artysta uwielbia szokować swoich fanów. Co jakiś czas media informują o kolejnej większej lub mniejszej aferze z jego udziałem. Tym razem jest całkiem niewinnie, bowiem w sieci pojawił się filmik, na którym widzimy przyrodzenie rapera.

Zobacz wideo Rekordowe stawki w "Tańcu z gwiazdami". Te gwiazdy zarabiały najwięcej za odcinek

Popek pokazał przyrodzenie, teraz wyjaśnia sytuację. Nie przebierał w słowach

W internecie znajdziemy filmik, który Popek wysłał kobiecie w prywatnej wiadomości. Raper nagrywał swoje odbicie w lustrze. Początkowo był w samych majtkach, jednak w pewnym momencie postanowił zrzucić skąpe odzienie, by móc pochwalić się swoim przyrodzeniem.

Popek zdążył skomentować już wyciek prywatnego filmiku. Okazuje się, że nagranie trafiło do jego znajomej, która opublikowała je w sieci bez zgody artysty. "Król Albanii" podsumował zachowanie kobiety w kilku wulgarnych słowach, a pozostałym, z typową dla siebie skromnością, życzył miłego oglądania.

Jak zdążyliście zauważyć, ten la******g ze Sławka udostępnił moje zdjęcia o zabarwieniu erotycznym. Dla zainteresowanych - nie spie***olcie tego, bo od dzisiaj mój k***s jest w waszych rękach.

Wyjaśnienia Popka skomentowali internauci, którzy obserwują jego konto na Instagramie. Niektórzy są zażenowani jego zachowaniem i słowami skierowanymi w stronę kobiety, której przesłał nagranie.

Sam jesteś sobie winny... Żal mi twojej kobiety i dzieci.
Ty się z tego teraz śmiejesz, a zastanawiasz się nad tym, jak się czuje twoja kobieta? Czy jak będzie się czuło twoje dziecko za parę lat?

Przypomnijmy, że znany raper jest ojcem dwójki dzieci: dziesięcioletniej Julii oraz czteroletniego Borysa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.