Popek dokonał kolejnej skaryfikacji twarzy. "Jest coraz gorzej"

Popek znowu poddał się zabiegowi skaryfikacji twarzy. Raper udostępnił na Instagramie filmik, na którym widać efekty metamorfozy. Fani od razu zareagowali.

Popek jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskiej muzyce rozrywkowej. Raper często dzieli się z fanami twórczością pełną wulgarnych słów oraz staje się dla nich złym przykładem w kwestii oszpecania twarzy. Jedna z fanek muzyka zainspirowała się nim i straciła wzrok. Inny fan z Kalisza także dokonał skaryfikacji, a efektem zabiegu pochwalił się w mediach społecznościowych. Okazuje się, że Popek nie przestaje zaskakiwać i wrzucił do sieci filmik, na którym widać, jak kolejny raz oszpeca sobie twarz. Fani nie kryli przerażenia.

Zobacz wideo Anna Popek opowiedziała, dlaczego zniknęła z TVP

Popek dokonał kolejnej skaryfikacji. Do twarzy mu z bliznami? 

Popek od lat tatuuje się i dokonuje zabiegów skaryfikacji ciała. W rozmowie w show Kuby Wojewódzkiego raper tymi oto słowami skomentował, dlaczego niszczy sobie twarz. Nie był w stanie podać konkretnego powodu. Po prostu stwierdził, że nie rozumie, dlaczego to robi. 

Ja nie wiem dlaczego. Nie robię tego pod publiczkę, nie robię tego, żeby kogoś wystraszyć. To jest po prostu silniejsze ode mnie - podsumował.
 

Raper udał się do salonu tatuażu i piercingu, żeby dokonać następnej skaryfikacji twarzy. Efektami podzielił się z internautami na swoim Instagramie. 

Back to the future [pol. powrót do przyszłości] - napisał raper.

Pod jego wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele osób było bardzo zaskoczonych zabiegiem artysty. Pisali:

Popek, (...) jest coraz gorzej.
Za dużo kasy, ewidentnie za dużo. Ale jak to mówią: Kto bogatemu zabroni - napisał fan.

Co myślicie o kolejnej skaryfikacji Popka? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.