Paweł Domagała ma brata. Nie poszedł artystyczną ścieżką

Paweł Domagała to znany aktor i muzyk. Nie każdy wie, że artysta ma brata, który swoje życie poświęcił nauce. Jesteście ciekawi, czym się zajmuje?

Paweł Domagała spełnia się nie tylko w zawodzie aktora, ale i muzyka oraz kabaracierza. Zagrał między innymi w takich produkcjach jak "O mnie się nie martw", "Na chwilę, na zawsze" czy "Dzień dobry, kocham cię". Jego najbardziej znanym utworem jest niekwestionowany hit "Weź nie pytaj", który zdobył 148 mln odsłon na YouTube. Co z kolei wiadomo o rodzinie Domagały? Artysta ma brata, który oddał się nauce. Kim dokładnie jest z zawodu?

Zobacz wideo "Nie pisałem żadnej piosenki z myślą o filmie". Wywiad z Pawłem Domagałą

Paweł Domagała ma brata spoza branży artystycznej

Mimo odmiennych zainteresowań, bracia mają bliską więź. Marcin Domagała to człowiek nauki, który z wykształcenia jest doktorem nauk fizycznych. Kształcił się na Uniwersytecie Warszawskim. Jego pasją jest fizyka teoretyczna. Pracę doktorancką napisał kilka lat temu. Brat artysty doczekał się nawet kilku nagród za osiągnięcia naukowe. Wykonał wiele badań w dziedzinie fizyki. Paweł Domagała jest dumny z brata. W jednym z postów na Facebooku pochwalił się jego dokonaniami w nauce.

Mój brat. Doktor nauk fizycznych w zakresie fizyki, Marcin Domagała. Duma - oznajmił fanom artysta.

Co wiadomo o najbliższej rodzinie Pawła Domagały?

Artysta jest związany z Zuzanną Grabowską, czyli córką aktora Andrzeja Grabowskiego. Początkowo Domagała nie miał pojęcia o jej znanych krewnych. "Wszystkiego dowiedziałem się dopiero na zajęciach historii teatru" - mówił w "Demakijażu". Para wychowuje razem dwie córki: Hannę i Barbarę. Chcecie zobaczyć jak wyglądają bliscy Domagały? Po fotografie jego brata oraz ukochanej zapraszamy do galerii zdjęć.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.