Jarosław Jakimowicz znika z formatów TVP. Został zawieszony

Jarosława Jakimowicza jak na razie nie zobaczymy w TVP. Dziennikarz został zawieszony. Co wiadomo o sprawie?

Jarosław Jakimowicz słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi, co jest szeroko komentowane w mediach. Okazuje się, że teraz dziennikarz trafił na konsekwencje swych działań. Został bowiem zawieszony w Telewizji Polskiej. Nie zobaczymy go w żadnym z dotychczasowych formatów, w których występował.

Zobacz wideo Emil Stępień spotkał się z Jakimowiczem. Dostał prezent z Rzymu

Jarosław Jakimowicz rozdrażnił TVP? Został zawieszony

Decyzja o całkowitym zawieszeniu prezentera została podjęta przez dyrekcję Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Nie zobaczymy już Jakimowicza w audycji "W kontrze" oraz w formacie "Jedziemy". Co jest przyczyną tej decyzji? Na prezentera spadło wiele skarg od współpracowników Jakimowicza, którzy są oburzeni jego postawą. Wirtualnemedia.pl podzieliły się informacją, jaką Jakimowicz otrzymał od szefa TAI, Michała Adamczyka:

W związku z licznymi przykładami pana nieprzyzwoitych zachowań, zwłaszcza wobec współpracujących z TVP Info kobiet, podjąłem decyzję o natychmiastowym zakończeniu współpracy z panem. Pana postawa odbiega od obowiązujących w spółce standardów oraz ogólnie przyjętych norm społecznych.

Jarosław JakimowiczJarosław Jakimowicz Fot. KAPiF

Pracowanie z Jakimowiczem było nie do wytrzymania

"Nikt nie mógł z nim na dłużej wytrzymać, mnożyły się skargi od współgospodyń programu, od ekipy technicznej itd. Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska jest czwartą jego partnerką ekranową, dała radę z nim pracować zaledwie trzy miesiące. Anna Popek wytrzymała osiem miesięcy, Agnieszka Oszczyk - siedem miesięcy. Najdłużej, bo ponad rok dała radę z nim pracować Magdalena Ogórek" - mówi informator Wirtualnych Mediów. Po więcej kadrów prezentera zapraszamy do galerii zdjęć na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.