Agata Rubik była wzorową studentką. Jakie ma wykształcenie? Mąż pęka z dumy

Wielu fanów dopytywało Agatę Rubik o to, jakie ukończyła studia. Informacja o tym, co studiowała żona Piotra Rubika może niejednego zaskoczyć. Zgadlibyście?

Agata Rubik zasłynęła w show-biznesie, kiedy w 2008 roku wyszła za starszego o 18 lat muzyka Piotra Rubika. Wówczas pojawiło się wiele nieprzychylnych parze komentarzy, wróżących rychły koniec małżeństwa. Na szczęście nic z tego się nie sprawdziło, a Rubikowie już 15 lat tworzą zgrany duet. Jednocześnie była modelka zaskarbiła sobie sympatię Polaków i zyskała niemałe grono fanów, z którymi chętnie porozumiewa się za pomocą mediów społecznościowych. W ostatniej zorganizowanej dla obserwatorów sesji "Q&A" na swoim profilu poruszyła temat studiów.

Zobacz wideo Agata i Piotr Rubikowie świętują rocznicę ślubu w Paryżu

Agata Rubik zdradziła fakt z przeszłości. Taki kierunek ukończyła

Żona Piotra Rubika chętnie dzieli się z fanami na Instagramie kulisami prywatnego życia. Kobiecie udało się uzbierać 184 tysiące obserwujących. W ramach kontaktu z nimi organizuje czasem zabawę typu "Q&A", w których odpowiada na zadane przez internautów pytania. Podczas jednej z ostatnich takich sesji zapytano ją o wykształcenie

Okazuje się, że Agata studiowała kierunek, który niezupełnie jest związany z tym, co robi na co dzień. "W 2010 roku skończyłam studia magisterskie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna" - zdradziła. Celebrytka ukończyła zaocznie Dolnośląską Szkołę Wyższą. Wyjawiła również, że otrzymała dyplom z wyróżnieniem.

Jestem dumny, bo żona dostała ocenę bardzo dobrą i dyplom z wyróżnieniem. Obydwoje bardzo się cieszymy - skomentował zadowolony z żony Piotr Rubik.

Agata i Piotr Rubik od 15 lat tworzą prawdziwie zakochaną parę. Ich wspólne zdjęcia znajdziecie w galerii.

Agata i Piotr RubikAgata i Piotr Rubik KAPiF.pl

Kariera Agaty Rubik. Zaczynała jako aktorka

Mało kto wie, że zanim Rubik zaprezentowała swoje umiejętności w modelingu, można było ją zobaczyć na dużym ekranie. Zagrała w polskim filmie sensacyjnym pt. "Rh+" u boku m.in. Anny Przybylskiej czy Katarzyny Bujakiewicz. W 2005 roku zawalczyła o koronę Miss Polonii, ale uplasowała się na drugim miejscu konkursu. 

Teraz - jak sama przyznaje - poświęca się głównie pracy w domu, czyli wychowywaniu dzieci. "Ostatnio pojawiło się wiele tematów zawodowych. Natomiast najbardziej dumna jestem z tego i najwięcej satysfakcji daje mi fakt, że jestem szefową bardzo dobrze prosperującej firmy rodzinnej - Rubik Home" - zażartowała celebrytka na InstaStories. Razem z muzykiem doczekała się dwóch córek: 14-letniej Heleny i dziesięcioletniej Alicji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.