Agata Rubik pokazała wyniki córki z egzaminów ósmoklasisty. Obie były zaskoczone. "Myślałaś, że dostaniesz stówę"

Agata Rubik chętnie dzieli się ze swoimi widzami kulisami życia prywatnego. Choć ostatnio celebrytka skupia się głównie na przeprowadzce do Miami, teraz przyszedł czas na omówienie wyników egzaminu ósmoklasisty, który w tym roku zdawała Helena - starsza córka Rubików. Zarówno mama, jak i córka były zaskoczone.

Agata Rubik, zanim została oficjalnie panią Rubik, startowała w konkursach piękności i nazywała się Agata Paskudzka. W wieku 18 lat zdobyła tytuł II wicemiss Polonia. Dużą popularność przyniósł jej jednak dopiero związek z dużo starszym Piotrem Rubikiem, z którym doczekała się dwóch pociech: 14-letniej Heleny i dziesięcioletniej Alicji. Zarówno celebrytka jak i muzyk chętnie korzystają z dobrodziejstw mediów społecznościowych i chętnie pokazują kulisy życia rodzinnego. Zdarzyło im się pochwalić luksusowym podniebnym rejsem pierwszą klasą do Australii, czy innymi pełnymi wrażeń wycieczkami, a ostatnio na tapecie jest przeprowadzka do Miami.

Zobacz wideo Rubik

Agata Rubik pokazała wyniki Heleny z egzaminu ósmoklasisty. Obie były zaskoczone

W chwili wytchnienia od spraw związanych z przeprowadzką przyszedł czas na publiczną analizę wyników Heleny z egzaminu ósmoklasisty. Zarówno mama jak i córka były nimi zaskoczone. "Uwaga, uwaga, Helena idzie zobaczyć swoje wyniki z egzaminów ósmoklasisty" - relacjonowała dumna mama, nagrywając 14-latkę.

To i tak dla mnie nie ma znaczenia - zareagowała Helena.

Wkrótce potem okazało się, że z języka polskiego nastolatka otrzymała 93 proc., z matematyki 96 proc., zaś z języka angielskiego aż 98 proc. - O, interesujące, myślałam, że dostanę o wiele gorzej - mówiła zaskoczona Helena. Agata jednak zwróciła uwagę dziewczynce, że ta "myślała, że dostanie stówę z matmy, a gdzieś jej ucięli punkty".

Wyniki Heleny Rubik. Zaskoczona Agata relacjonuje egzamin ósmoklasistyWyniki Heleny Rubik. Zaskoczona Agata relacjonuje egzamin ósmoklasisty instagram.com/agata_rubik

Ale nie, no, weź, 96 procent! - wtrącił się Piotr.

"Nie, no, Hela, całkiem nieźle, jak na dziecko, które nie chodziło do polskiej szkoły" - podsumowała Agata. Trzeba przyznać, że Helena na egzaminach poradziła sobie śpiewająco. Więcej zdjęć Rubików z dziećmi znajdziecie w galerii na górze strony.

Wyniki Heleny Rubik. Zaskoczona Agata relacjonuje egzamin ósmoklasistyWyniki Heleny Rubik. Zaskoczona Agata relacjonuje egzamin ósmoklasisty instagram.com/agata_rubik

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.