Partnerka Skiby wybrała się na koncert. Odważna stylizacja to mało powiedziane. A ten dekolt? Szaleństwo

Partnerka Krzysztofa Skiby wrzuciła do sieci nowe zdjęcie prosto z koncertu. Na wydarzenie wybrała się w dość ekstrawaganckiej stylizacji. Zobaczcie, jak się prezentowała.

Karolina Kempińska jest nową partnerką Krzysztofa Skiby, lidera zespołu Big Cyc. Muzyk rozstał się z żoną, a następnie dość szybko związał się z młodszą o 26 lat kobietą. To wywołało niezwykłą sensację w mediach i nie obeszło się bez echa. Obecnie zakochani są w trakcie przygotowań do ślubu

Zobacz wideo Monika Goździalska o książce. "Bez koneksji i układów jestem tu gdzie jestem"

Karolina Kempińska wybrała się na koncert. Odważna stylizacja to mało powiedziane

Z tego co do tej pory udało się ustalić ślub Kempińskiej i Skiby ma odbyć się już tego lata. Wygląda na to, że zakochani są w wirze przygotowań. Niedawno kobieta zaprezentowała internautom, jaki makijaż postanowiła wybrać na ten wyjątkowy dzień. Tym razem powróciła z nieco odważniejszą stylizacją

Nie da się ukryć, że Karolina Kempińska coraz aktywniej działa w mediach społecznościowych, a jej zasięgi stale rosną. Już teraz cieszy się sporą popularnością i próbuje odnaleźć się w roli influencerki. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 55 tysięcy użytkowników. Kobieta chętnie dzieli się z nimi nowinkami z życia prywatnego. Ostatnio zrelacjonowała wyjście na koncert popularnej grupy KISS. 

 

Kempińska opublikowała kilka ujęć z tego wieczoru. Na pierwszym z nich możemy zobaczyć, na jaką stylizację postawiła. Tym razem zdecydowała się na obcisłe body, z dość dużym dekoltem oraz skórzane spodnie, które podkreślają jej figurę. Trzeba przyznać, że w takim ubiorze wyglądała prawie jak gwiazda rocka. "Wczorajszy koncert KISS był kompletną petardą! Jeśli to naprawdę ostatnia trasa KISSów, to cieszę się, że miałam przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu, jeśli nie, to na pewno ponownie pójdę" - napisała.

Karolina Kempińska zaprezentowała się bez makijażu. Miała ważną refleksję

Jakiś czas temu Karolina Kempińska pokazała się bez makijażu i podzieliła się osobistym wyznaniem. Na Instagramie opublikowała dwie fotografie. Na jednej pozowała w mocnym makijażu. W oczy przede wszystkim rzucały się mocno podkreślone usta oraz sztuczne rzęsy. Na kolejnym ujęciu mogliśmy zobaczyć celebrytkę w zmytym już make-upie. "Kiedyś wyjście do grupy ludzi bez podkładu wydawało mi się czymś trudnym, teraz pokochałam się w tej młodziej, delikatniejszej wersji i wolę tak chodzić 90 procent czasu. Chyba miłość tak działa na człowieka. Poza tym makijaż dobrze wykonany dodaje urody, nie można zaprzeczyć, ale niepasujący do jej typu potrafi nas oszpecić" - napisała. Zdjęcie możecie zobaczyć TUTAJ. Zobacz też: Skiba i Kempińska zaskoczyli weselnym menu. Odbiega od tradycyjnego. "Krzyś nie był przekonany".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.