Narzeczona Krzysztofa Skiby przygotowuje się do ślubu. Pokazała próbny makijaż. Ciężko ją poznać

Krzysztof Skiba niebawem weźmie drugi ślub. Jego ukochana właśnie pochwaliła się przygotowaniami do ślubu. Będzie miała makijaż zupełnie inny, niż zwykle.

Krzysztof Skiba przez 30 lat był mężem Renaty Skiby, z którą rozwiódł się w marcu tego roku. Już od jakiegoś czasu u jego boku pojawiała się inna kobieta. To właśnie o 26 lat młodsza Karolina Kempińska skradła serce członka zespołu Big Cyc. Miłość kwitnie, na co wskazują ich wyznania. Zakochani wyznali już, że niebawem staną na ślubnym kobiercu, a przygotowania idą pełną parą. Karolina właśnie pochwaliła się zdjęciem z makijażu próbnego. Aż ciężko ją poznać. 

Zobacz wideo Trwały i upiększający makijaż na wesele krok po kroku

Karolina Kempińska pokazała próbny makijaż ślubny

Karolina Kempińska najczęściej prezentuje się na Instagramie w pełnym makijażu. Ukochała sobie matowy look z dokładnie wyrysowanymi brwiami i pełnymi ustami. Tym razem mogliśmy ją jednak zobaczyć w nieco odmienionej wersji. Narzeczona Krzysztofa Skiby została pomalowana przez swoją makijażystkę w bardzo delikatny sposób. Dominował róż i dużo błysku. Uwagę zwracają usta, dla odmiany podkreślone błyszczykiem. Trzeba przyznać, że Karolina Kempińska w takiej odsłonie to dość rzadki widok, prezentuje się niezwykle elegancko i świeżo. 

Gdy poznałam parę lat temu moją makijażystkę wiedziałam, że jeśli kiedykolwiek będę wychodzić za mąż, to ona musi mnie umalować #próbny #ślubny- pisała Karolina Kempińska.
 

Wygląda na to, że Karolina Kempińska w takiej odsłonie przypadła do gustu fanom. W komentarzach natychmiast otrzymała mnóstwo komplementów. Szczególną uwagę zwrócili na makijaż oczu. "Piękny makijaż, uwydatnia twoje piękno.", "Wyglądasz super.", "Przepiękny i wyjątkowy skarb. I te piękne oczęta, które zniewalają." - czytamy.

Krzysztof Skiba poważnie traktuje związek z Karoliną Kempińską

Związek Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej z początku wywołał burzę w mediach. Wszystko za sprawą tego, że partnerka jest dużo młodsza od członka Big Cyc, a mało tego ten dopiero rozwiódł się z byłą żoną. W wywiadach jednak zapewniał, że odnalazł prawdziwą miłość i zamierza spędzić z przyszłą żoną resztę życia. Zdradził, że już niebawem się pobiorą. "Mamy już datę ślubu! Możemy tylko zdradzić, że odbędzie się latem, a udzieli nam go pani prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska. Będzie pięknie i kameralnie" - mówił Skiba. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.