Zmiażdżyła księcia Harry'ego. Wokalistka nie przebierała w słowach. "Pie*****y d***k"

Kelly Osbourne w ostrych słowach oceniła księcia Harry'ego. Wokalistka odniosła się do jego ostatnich głośnych wypowiedzi, dotyczących wad życia królewskiego.

Choć ostatnio książę Harry nieco zamilkł i zniknął z przestrzeni medialnej, ustępując miejsca żonie i jej konfliktowi ze Spotify, to jednak z pewnością wszyscy doskonale pamiętają ostatnie głośne wywiady członka rodziny królewskiej. Książę Harry dał również upust emocjom i wspomnieniom w biografii „Spare", opowiadając o swoich trudnych doświadczeniach, przeżyciach i problemach. To najwyraźniej nie przypadło do gustu Kelly Osbourne, która postanowiła ostro skrytykować księcia Harry’ego.

Zobacz wideo Książę Harry pierwszy raz pokazał się publicznie od czasu ogłoszenia odejścia z dworu

Kelly Osbourne miażdży księcia Harry’ego. Nie przebierała w słowach

Kelly Osbourne z pewnością nie zalicza się do fanek księcia Harry’ego i najwyraźniej nie kibicowała mu w czasie jego rozstania z rodziną królewską. Wręcz przeciwnie. W swoim najnowszym podcaście ostro go oceniła i stwierdziła, że zachowuje się infantylnie.

Myślę, że Harry to piep*zony du*ek. Jest płaczący, jęczący, narzekający. Zachowuje się tak, jakby tylko on miał problemy natury psychicznej i tylko jego życie było trudne. Życie każdego jest ku*ko trudne - stwierdziła Kelly Osbourne.

Książę Harry nie odniósł się do słów wokalistki i można podejrzewać, że tego nie zrobi. Prawdopodobnie ma większe zmartwienia, związane z atakami i oskarżeniami dotyczącymi kontraktu Meghan ze Spotify. Najpierw jego żona straciła umowę wartą 20 milionów dolarów, teraz natomiast mierzy się z zarzutami, że fałszowała swoje podcasty. Serwis Podnews donosi bowiem, że Meghan nie przeprowadzała większości swoich wywiadów, a jej głos był jedynie podłożony! Ponoć to jej pracownicy rozmawiali z niektórymi gwiazdami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.