Nowy wywiad księcia Harry'ego. Chce pogodzić się z bratem i ojcem. Oni nie do końca

Książę Harry udzielił wywiadu, w którym powiedział, że pragnie pogodzić się z księciem Williamem i królem Karolem III. Stwierdził jednak, że woli porozumienia nie ma z drugiej strony.

Książę Harry i Meghan Markle w dokumencie opowiadającym o ich życiu nie byli łaskawi dla rodziny królewskiej. Została ona przedstawiona jako instytucja przeżarta hipokryzją, która reaguje zdecydowaną niechęcią na jakiekolwiek zmiany. Zbuntowany książę udzielił teraz wywiadu, w którym po raz kolejny zaatakował najbliższych.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę Harry mówi, że chce się pogodzić z rodziną królewską

W sieci ukazał się zwiastun nadchodzącego wywiadu dla ITV 1. Książę Harry podzielił się w nim kilkoma zaskakującymi twierdzeniami.

Chciałbym, żeby król Karol i książę William powrócili do mojego życia. Jednak moje wysiłki wydają się bezowocne. Oni nie wykazali absolutnie żadnej chęci do pogodzenia się. Chciałbym odzyskać ojca. Chciałbym odzyskać brata.
 

Zobacz również: Kate to jedyna nadzieja dla monarchii? Brytyjska felietonistka nie ma wątpliwości. Przed księżną ogromne wyzwanie

Wspomniany serial dokumentalny "Harry i Meghan" oburzył dużą część widzów. Książę Harry po raz pierwszy pozwolił sobie zaatakować królową Elżbietę II. W piątym odcinku przywołał wspomnienie tajnej narady na temat przyszłości jego i żony w szeregach rodziny królewskiej, do której doszło w Sandringham jeszcze przed megxitem. Po jego słowach widać, że spotkanie przebiegło w bardzo nerwowej atmosferze. 

To było okropne. Własny brat wydarł się na mnie, ojciec opowiadał rzeczy dalekie od prawdy, a moja babcia siedziała w ciszy i po prostu biernie się przyglądała - wyznał przed kamerami książę Harry.

Jednak to nie wypowiedzi książęcej pary najbardziej zbulwersowały royalsów. Znacznie bardziej nie spodobało im się zachowanie Meghan Markle, która sparodiowała swój pierwszy ukłon przed królową, po czym, wyraźnie rozbawiona swoim występem, wybuchnęła śmiechem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.