Przerwa? Nie dla Anny Lewandowskiej. Klara i Laura nie odpoczną w wakacje

Wszystko wskazuje na to, że Klara i Laura Lewandowskie zaraz po zakończeniu roku szkolnego rzucą się w wir zajęć dodatkowych. Ich mama jest w trakcie zaawansowanego poszukiwania letnich rozrywek dla córek. Czy dziewczynki będą miały czas na odpoczynek?

Anna Lewandowska spełnia się nie tylko jako trenerka personalna i bizneswoman, ale przede wszystkim jako mama. Celebrytka w 2013 roku powiedziała sakramentalne "tak" Robertowi Lewandowskiemu. W 2017 roku para powitała na świecie córkę Klarę, a trzy lata później urodziła się Laura. Nie da się ukryć, że najbardziej uwielbiany przez dzieci czas zbliża się wielkimi krokami. Wszystko wskazuje na to, że córki Lewandowskich w wakacje nie będą tylko wypoczywały. Trenerka chce im zorganizować multum dodatkowych zajęć. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska spędza czas z Laurą. Pokazała jej twarz

Anna Lewandowska nie próżnuje. Poszukuje letnich półkolonii dla córek. O wsparcie poprosiła fanów 

Zbliża się jeden z najbardziej docenianych momentów w rodzinie Lewandowskich. Koniec rozgrywek ligowych i zakończenie roku szkolnego może oznaczać tylko jedno. Już niebawem cała czwórka będzie miała więcej czasu, aby spędzić go razem. 

Jakiś czas temu Anna Lewandowska wyznała, że w Hiszpanii rok szkolny kończy się podobnie, jak w Polsce. Mimo tego trenerka nie chce, aby jej córki wylegiwały się na kanapach, a czas przelatywał im przez palce. W związku z tym postanowiła zorganizować im szereg atrakcji. Celebrytka wymieniła wiele aktywności - od tych sportowych po artystyczne. Wsparcia poszukała na Instagramie. Poprosiła fanów o przesyłanie propozycji. "Lada dzień zakończenie roku szkolnego i wakacje. Zawsze staramy się dobrze wykorzystać ten czas dla dzieci. W Hiszpanii można znaleźć wiele oferowanych miejsc/summer school, gdzie dzieci aktywnie spędzą czas. Od szkół tańca, po gimnastykę, surfing, pływanie, artystyczne zajęcia. A wy polecacie coś fajnego Barcelona/Majorka?" - zapytała. 

 

Wygląda na to, że część wakacji rodzina planuje spędzić na Majorce. Przypominamy, że Lewandowscy już od jakiegoś czasu posiadają tam luksusową willę. Mówi się, że za posiadłość na hiszpańskiej wyspie małżeństwo musiało zapłacić ponad trzy miliony euro. Co prawda willa nie ma bezpośredniego widoku i dostępu do morza, ale dobre usytuowanie zapewnia maksymalną prywatność. Dom ma powierzchnię ponad 400 metrów kwadratowych i znajduje się na olbrzymiej działce, która jest otoczona bujną i egzotyczną roślinnością. W ogrodzie jest też basen. Z kolei wnętrza są urządzone w nowoczesnym i jasnym stylu. 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski podjęli życiową decyzję. Chodzi o wychowanie córek

To jeszcze nie koniec zmian w życiu Lewandowskich. Jakiś czas temu Anna Lewandowska poinformowała fanów, że podjęła ważną decyzję. Nowe postanowienie dotyczyło wychowania dzieci. Razem z mężem uznali, że więcej czasu zamierzają spędzać osobno z córkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu rodzice będą mogli poświęcić więcej uwagi pociechom, każdej z osobna. "Nie wiem, czy też tak macie mamuśki... Ale zdecydowaliśmy z moim mężem, że będziemy czasem spędzać czas osobno z dziewczynkami. On z jedną, ja z drugą. Uważam, że to totalnie dobrze na nie wpływa, doceniają czas z rodzicem, potrafią zatęsknić za sobą i są... znacznie grzeczniejsze" - napisała na InstaStories. Zobacz też: Anna Lewandowska pręży się na jachcie w bikini. Co za figura, co za mięśnie!

Więcej o:
Copyright © Agora SA