Wszystkie domy Lewandowskich. Dwie wille w Hiszpanii. W Polsce też mają kilka nieruchomości. Jest luksusowo

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie, z pewnością też jedna z najbogatszych. Ile posiadłości mają? Jest tego całkiem dużo.

Anna i Robert Lewandowscy to prawdziwi ludzie sukcesu. On jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Ona trenerka, bizneswoman z wieloma firmami. Od lat dzielą życie między Polską a krajem, gdzie aktualnie gra napastnik. Przez dłuższy czas były to Niemcy, a dokładnie Monachium. Tam Lewandowscy kupili luksusową posiadłość w ekskluzywnej dzielnicy Bogenhausen, której cena wyniosła około 10 milionów euro, czyli ponad 46 milionów złotych. Dom miał klimatyczny zimowy ogród. Od prawie roku mieszkają w słonecznej Hiszpanii. Mimo to często bywają w Polsce, gdzie mają zobowiązania zawodowe i rodziny. Mają też tu kilka nieruchomości. Jednak nie tylko w ojczyźnie postanowili mieć dom. Oto wszystkie posiadłości Lewandowskich.

Zobacz wideo Anna Lewandowska w drodze do Polski. Opowiedziała o tym, jak aktywnie zaczęła dzień

Apartament w Warszawie

Piłkarz razem z rodziną kupił mieszkanie w wieżowcu Złota 44. To najwyższy luksusowy apartamentowiec w całej Europie. Lokum mogło kosztować ich nawet 30 milionów złotych. Mieszkanie "w chmurach" ma 195 m², niestety nie wiadomo, na którym jest dokładnie piętrze. Wnętrza zaprojektowała londyńska pracownia Woods Bagot. Sportowej parze spodobało się to, że w budynku jest duża oferta aktywności - basen, siłownia, sauna. Mogą również skorzystać z prywatnego kina. Lokum urządzone jest w nowoczesnym stylu, a z ogromnych okien rozpościera się widok na całą stolicę.

 

Nowy dom w Hiszpanii

Niedługo minie rok, odkąd Lewandowscy spakowali życie w Niemczech i przeprowadzili się do słonecznej Hiszpanii, gdzie Robert Lewandowski gra w FC Barcelona. Postanowili kupić dom w katalońskim mieście Sitges. Urządzony jest w jasnych kolorach - bieli i piaskowym brązie. Lewandowska przy aranżacji wnętrza, a także organizacji miejsca korzystała z pomocy Agnieszki Witkowskiej, architektki porządku.

 

Anna Lewandowska z córkąAnna Lewandowska z córką Fot. @annalewandowska

Willa na Majorce

Lewandowscy, zanim przeprowadzili się do Barcelony, byli posiadaczami wakacyjnego domu na Majorce. Para uwielbia spędzać czas na tej hiszpańskiej wyspie. Willa Lewandowskich nie ma bezpośredniego widoku i dostępu do morza, ale dzięki swojemu usytuowaniu zapewnia im maksymalną prywatność. Dom ma powierzchnię 411 metrów kwadratowych i znajduje się na 1200 metrach działki otoczonej bujną roślinnością. W ogrodzie nie mogło zabraknąć basenu. Wnętrza hiszpańskiej willi są jasne. Kuchnia jest przestronna i urządzona w neutralnych kolorach. Uwagę zwracają m.in. białe meble oraz klimatyczne dodatki ustawione na długich półkach.

 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Fot. @annalewandowska

Letnia rezydencja w Stanclewie na Warmii

Anna i Robert są również właścicielami domu w swojskim Stanclewie nad jeziorem Jełmuń. Do drewnianej nieruchomości prowadzi okazały podjazd, a sam dom znajdującego się tuż nad brzegiem jeziora. Z tarasu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na prywatną plażę. Nie brakuje ogromnego garażu, jest tu miejsce na rozpalenie grilla. Jeszcze kilka lat temu rodzina spędzała tam święta Bożego Narodzenia i nie tylko. Obecnie rzadziej widać w mediach społecznościowych charakterystyczne drewniane wnętrza. Więcej zdjęć wszystkich posiadłości Lewandowskich znajdziesz w galerii u góry strony.

Anna i Robert LewandowscyAnna i Robert Lewandowscy Fot. @_rl9