Anna Lewandowska pochwaliła się zimowym ogrodem. Jak bajecznie! Tej jednej rzeczy nie mogło w nim zabraknąć

Anna Lewandowska coraz śmielej pokazuje fanom kolejne kawałki swojej rezydencji. Teraz pochwaliła się pięknym, zimowym ogrodem.

Internauci śledzą profile ulubionych gwiazd również po to, aby podejrzeć, jak wygląda ich rzeczywistość. Są ciekawi, co sławni oraz bogaci porabiają na co dzień, a przede wszystkim - jak mieszkają. Z początku Anna i Robert Lewandowscy bardzo dbali o swoją prywatność. Zaczęło się to zmieniać wraz z narodzinami ich pierwszej córki Klary. Ania tak się rozkręciła, że teraz bardzo chętnie publikuje fotki z ich luksusowego domu. Tym razem pochwaliła się sporych rozmiarów ogrodem.

Walentynkowa randkaWalentynki 2021. Poznaj 6 trików na udany walentynkowy wieczór.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska pochwaliła się zimowym ogrodem. Jak bajecznie! Tej jednej rzeczy nie mogło w nim zabraknąć

Tylko ostatnio żona piłkarza pokazała, jak wygląda ich stylowa kuchnia. Krzesła w różnych kolorach i "kosmiczne" lampy naprawdę robią wrażenie. Podobnie zresztą, jak pokoje Klary i Laury. Lewandowska nawet łazienką pochwaliła się na Instagramie! Skoro internauci wiedzą, jak wygląda dom najbardziej rozchwytywanej pary polskiego show-biznesu, to teraz przyszedł czas na ich ogród.

Tył rezydencji jest cały zasypany śniegiem. W połączeniu z porannymi promieniami słońca - widok jest naprawdę bajeczny. To, co przede wszystkim zwraca uwagę to bramka do gry w piłkę. Piłkarz z pewnością bawi się ze swoimi córeczkami, więc akurat tego nie mogło zabraknąć! Na zdjęciu widać również mały plac zabaw, na którym znajduje się domek ze zjeżdżalnią oraz huśtawkami. W tle stoi mały domek, który może służyć do przechowywania mebli ogrodowych.

Księżna Kate w czasie rozmowy z podopiecznymi Little VIllageKsiężna Kate połączyła się z podopieczną fundacji. W kadrze pojawiła się trzyletnia dziewczynka

Ogród LewandowskichOgród Lewandowskich instagram/annalewandowskahpba

Całość prezentuje się naprawdę pięknie i jesteśmy ciekawi, jak wygląda ten ogród latem.