Anna Lewandowska pokazała jadalnię w całej okazałości. Ma krzesła w różnych kolorach i "kosmiczne" lampy. Robią wrażenie

Anna Lewandowska zaprezentowała fanom swoją jadalnię. Jest jasna i przestronna. W pomieszczeniu widać nietypowe dodatki, które sprawiają, że całość wygląda naprawdę ciekawie.

Anna Lewandowska starannie selekcjonuje to, co znajdzie się na jej koncie na Instagramie. Tym razem również dodała idealne zdjęcie, na którym prezentuje swoją sylwetkę. Uwagę zwraca jednak perfekcyjnie urządzona jadalnia za nią. Trenerka zaopatrzyła się w różnokolorowe krzesła i nietypowe lampy o ciekawych kształtach. 

Anna Lewandowska pokazuje jadalnię

Anna Lewandowska na swoim koncie na Instagramie zazwyczaj pisze o diecie i treningach. Dba o to, by jej obserwatorzy mieli codzienne wsparcie ze strony mentorki, która motywuje je do zdrowego stylu życia. Tak było i tym razem - sportsmenka wrzuciła na konto ujęcie, w którym odnosi się do ćwiczeń. Stwierdziła, że rano nie miała ochoty na aktywność fizyczną i wolała pospać dłużej, jednak nadrobi zaległości wieczorem.

Ile kalorii przekłada się na kilogram? To warto wiedzieć, zanim zaczniemy przygodę z odchudzaniemIle kalorii to kilogram? Jak w łatwy sposób przeliczyć spalone kalorie na kilogramy?

 

W opisie zdjęcia pisze o swoich przemyśleniach. Pozuje w idealnie dopasowanym stroju i prezentuje nienaganną sylwetkę. Uwagę zwraca jednak co innego - w tle widać niemal całą jadalnie, która wygląda równie imponująco.

Natalia Siwiec i Edyta PazuraPokoje dzieci gwiazd wyglądają jak z bajek. U córki "Lewych" sterylna biel

"Lewa" stworzyła wnętrze w pastelowej kolorystyce. Widać duży, brązowy stół i różnobarwne krzesła - od jasnego różu po czerń. Całe wnętrze jest bardzo jasne i przestronne. Nic dziwnego - niemal cała jedna ściana wnętrza to duże okno, akurat na zdjęciu zasłonięte przezroczystą zasłoną. Na suficie widać z kolei "kosmiczne" lampy w różnych kształtach. Trzeba przyznać, że całość wygląda niezwykle gustownie. Stylowo się urządziła?

Zobacz też: Anna Lewandowska odkrywa przed fanami kolejne zakamarki domu. Tym razem padło na łazienkę. Stylowo?

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak jej dzieci bawią się na śpiącym tacie
Więcej o: