Pokoje dzieci gwiazd wyglądają jak z bajek. Mia mieszka jak księżniczka. Za to u córki "Lewych" sterylna biel

Pokoje dzieci gwiazd często wyglądają jak małe królestwa - są urocze, przytulne i pełne stylowych dodatków. Każde z wnętrz idealnie nadaje się na Instagram, więc gwiazdy wykorzystują ten fakt i chętnie chwalą się dziecięcymi pokojami. Która sławna mama najładniej je urządziła?
Natalia Siwiec z córką Natalia Siwiec z córką instagram.com@nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec

Dekoracje, które Natalia Siwiec wybrała dla córki, przywołują na myśl komnaty niemal wyjęte wprost z bajek Disneya. Na ścianach widzimy karuzelę, księżyc, kwiaty i inne wzory, które pomagają pobudzić wyobraźnię dziecka. Wszystko oczywiście w odcieniach różu.


zana_by_mama/Instagram/ Screenshot


zana_by_mama/Instagram/ Screenshot

Joanna Krupa - pokój córki Joanna Krupa - pokój córki screen Instagram / @joannakrupa

Joanna Krupa

Pokój córki Joanny Krupy zdobył prawdziwe wyróżnienie - pojawił się na łamach "People". I tutaj nie brakuje różu i delikatnych, dziecięcych akcentów. Rodzice postawili na wystrój godny prawdziwej księżniczki.

Joanna Krupa - pokój córki
screen Instagram / @joannakrupa

Joanna Krupa - pokój córki
screen Instagram / @joannakrupa

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska - instagram

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska niemal codziennie pokazuje momenty z życia - obecnie najczęściej te, w których zajmuje się córką. Widać, że aktorka spełnia się w roli mamy. Gwiazda nagrała na swój kanał na YouTubie odcinek specjalny, w którym pokazała pokój Emilki. Kaczorowska zdradziła, że chciała zachować w nim styl skandynawski - przeważają więc ciepłe barwy oraz drewniane elementy.

Agnieszka Kaczorowska
Instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska
Instagram/agakaczor

Edyta Pazura z córką Edyta Pazura z córką intstagram.com@edyta_pazura

Edyta Pazura

Pokój Amelii również ma swój klimat. Pazura zdecydowała się na dodatki w odcieniach szarości. Nie brakuje tutaj stylowych zabawek i książek dziewczynki. Pomieszczenie jest jasne i przestronne.

Mieszkanie Anny Wendzikowskiej Mieszkanie Anny Wendzikowskiej Instagram.com/ aniawendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska ma dwie córki - Kornelię i Amelię. Ostatnio dziennikarka stwierdziła, że stworzy dla nich jeden wspólny pokój. Wcześniej każda z nich zajmowała osobny, ale taka opcja zdecydowanie się nie sprawdziła. Obecnie mają uroczy, różowo-beżowy kącik pełen zabawek i wydają się szczerze zachwycone.

Anna Wendzikowska
Instagram.com/ aniawendzikowska

Anna Wendzikowska
Instagram.com/ aniawendzikowska

Klara i Laura Lewandowskie Klara i Laura Lewandowskie Fot. annalewandowskahpba/Instagram

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie pokoju swojej starszej córki, Klary. Dziewczynka ma tam kilka uroczych akcentów, ale wnętrze wydaje się przestronne i nastawione na wygodę.

Pokój Klary Lewandowskiej
Instagram/annalewandowskahpba

Na Instagramie trenerki pojawiły się także fotografie z pokoju Laury. Wygląda na to, że wnętrze utrzymane jest w bieli, ale nie brakuje kolorystycznych akcentów na tapecie czy dywanie w geometryczne wzory. Całość jest jednak dość sterylna. 

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia Laury i Roberta
Instagram/annalewandowskahpba

Pokój trzeciego dziecka Małgorzaty Rozenek Pokój trzeciego dziecka Małgorzaty Rozenek screen Instagram / @m_rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek przed narodzinami dziecka pokazała, jak wygląda pokój Henryka. Fani byli nieco zaskoczeni, że w pokoju malucha dominuje biel, która nie wydaje się być najbardziej praktycznym wyborem. Cóż, z pewnością nie można odmówić Małgosi gustu i dokładności w wyborze każdego, idealnie dobranego do reszty elementu. 

Pokój trzeciego dziecka Małgorzaty Rozenek
screen Instagram / @m_rozenek

Pokój trzeciego dziecka Małgorzaty Rozenek
screen Instagram / @m_rozenek

Olga Kalicka Olga Kalicka instagram/olgakalicka

Olga Kalicka

Kilka miesięcy temu aktorka pochwaliła się fragmentem świeżo wyremontowanego domu. Olga Kalicka pokazała pokój syna, który jest urządzony w podobnym stylu, co reszta mieszkania: królują biel i odcienie szarości. Na podłodze widzimy "dywan" ułożony z piankowych puzzli. Pod oknem stoi maleńkie biurko z równie małym krzesłem, a obok łóżeczko i komoda. 

Olga Kalicka pokazała pokój syna
instagram.com/olgakalicka/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.