Anna Lewandowska odkrywa przed fanami kolejne zakamarki domu. Tym razem padło na łazienkę. Stylowo?

Coraz częściej jesteśmy świadkami małych "wycieczek" Anny Lewandowskiej z telefonem po domu. Dzięki jej relacjom mogliśmy zobaczyć już urocze pokoiki córek sportowców czy jasno urządzoną kuchnię. Teraz nadszedł czas na zaprezentowanie łazienki.

Anna Lewandowska spędziła pierwszą część sobotniego dnia w domowym zaciszu. Trenerkę odwiedziła zaprzyjaźniona fryzjerka, która zadbała o włosy gwiazdy. Żona piłkarza chętnie wyeksponowała efekty szybkiej metamorfozy na Instagramie, pozując do znajdującego się w łazience lusterka. To właśnie w tym pomieszczeniu dzień wcześniej zareklamowała produkty stworzonej przez nią linii kosmetyków. Uwagę zwraca klasyczny wystrój wnętrza, w którym królują biel i czerń. 

Anna Lewandowska z KlarąLewandowska pokazała, jak Klara zrobiła jej makijaż. Odważny kolor

Anna Lewandowska pokazała łazienkę. Stylowe wnętrze?

Na InstaStories trenerki pojawiła się relacja, na której zaprezentowała mgiełkę do twarzy. Tłem filmiku stała się łazienka Lewandowskich. Biały marmur na ścianach idealnie skomponował się z czarnym blatem pod umywalką i srebrną armaturą. Okrągłe lustro, w którym na co dzień przegląda się żona sportowca, ulokowane jest w ciemnej, stylowej ramie, a z jego odbicia można wywnioskować, że tuż za Anną znajduje się klasyczna wanna, do której prowadzi oryginalny stopień. 

Łazienka Anny LewandowskiejŁazienka Anny Lewandowskiej Instagram/ @annalewandowskahpba

Wystrój łazienki z pewnością nie jest tak spektakularny czy interesujący jak pokoje Laury i Klary, jednak trzeba przyznać, że Lewandowscy postawili na ponadczasową klasykę. Eleganckie połączenie kolorystyczne sprawia, że taka aranżacja wnętrz nigdy nie wyjdzie z mody

Zobacz wideo Śledzimy postępy Laury. Uroczy filmik z dumnym tatą!

To, która łazienka gwiazd najbardziej trafia w Wasze gusta, możecie sprawdzić  w naszym zestawieniu. Według nas nieoficjalną zwyciężczynią tego rankingu została Katarzyna Warnke i jej luksusowy "azyl". Oceńcie sami! 

Michał WiśniewskiWiśniewski rozczarowany okolicznościami porodu: Musieliśmy zmienić plany