Księżna Kate połączyła się z podopieczną fundacji. Nagle w kadrze pojawiła się trzyletnia dziewczynka. Co za urocze nagranie!

Księżna Kate rozmawiała z pracownikami i podopiecznymi jednej z licznych fundacji, którymi się opiekuje. Została zaskoczona nieplanowanym pojawieniem się w czasie rozmowy trzylatki - okazało się, że księżna ma do czynienia z... księżniczką.

Księżna Kate angażuje się w niezliczone projekty charytatywne. Z przedstawicielką jednej z fundacji, opiekującej się mniej zamożnymi Brytyjczykami z małymi dziećmi, zorganizowała wideospotkanie. Kurtuazyjna rozmowa z Vicky przybrała nieoczekiwany efekt, kiedy w kadrze kamery pojawiła się jej trzyletnia córka.

Nowa fryzura Kate MiddletonKate Middleton ma nową fryzurę. Dzięki tej zmianie wygląda kilka lat młodziej

Księżna Kate rozmawia z księżniczką

Księżna Kate chciała dowiedzieć się od Vicky, czy pomoc organizacji charytatywnej Little Village jest wystarczająca w obecnych czasach oraz generalnie, jak wygląda jej życie. Rozmowę przerwała nagle rezolutna trzylatka, która chciała przywitać się z księżną. Kate od razu wdała się w rozmowę z dziewczynką, dopytując ją o imię, zachwycając się jej wysadzaną kryształkami opaską, oraz interesując się, czy bawiła się tego dnia w śniegu.

Cześć, Isla! Ślicznie wyglądasz, masz piękną opaskę - zagaiła Kate. Dziewczynka nie zwlekała z doprecyzowaniem, co oznacza ozdoba z kryształkami.
Dzisiaj jestem księżniczką! - odparła.
Księżniczką?! - zachwyciła się księżna.
 

Jeśli dobrze się przyjrzycie, zauważycie też, że za księżną Kate stoją oprawione w ramki zdjęcia jej dzieci. Jest księżniczka Charlotte i książę George, sfotografowani pierwszego dnia szkoły, oraz jeszcze jedno, nieco przysłonięte, zdjęcie pociech księżnej i księcia Williama.

Księżna Kate w czasie rozmowy z organizacją Little VillageKsiężna Kate w czasie rozmowy z organizacją Little Village Kensington Palace / AP / AP

Książę William i księżna Kate z dziećmiKsiężna Kate i William będą mieli jeszcze jedno dziecko? "Poszli na kompromis"

Sama Kate zachwyciła nie tylko nas. Wyglądała świeżo i promieniała. Jej zachowanie w czasie rozmowy z Vicky i małą Islą błyskawicznie ocenili jej przyszli poddani:

Jestem taka dumna, nasza przyszła królowa jest najlepsza!
Dziękujemy jej królewskiej mości za zaangażowanie i inicjatywę.
Księżna Kate jest taka piękna... - pisali Brytyjczycy.

Z tym ostatnim zdaniem trudno się nie zgodzić. Księżna Kate w czasie takich wideorozmów wygląda zupełnie inaczej, niż większość z nas. Mogłaby nam zdradzić swój sekret, o ile sekretem nie jest po prostu bycie księżną...

Zobacz wideo Księżna Kate poprowadziła wideokonferencję z rodzinami brytyjskich bohaterów wojennych
Więcej o: