Anna Lewandowska coraz śmielej pokazuje córki. Wpadli do nich znajomi. Klara w rajdówce i w stroju Elsy. "Pizza też wjechała"

Anna Lewandowska nigdy nie pokazała buzi Klary, ale powoli, udostępnia fanom coraz więcej z życia i wierunku dziewczynki. Tym razem do Lewandowskich przyszli znajomi. Zobaczcie, jak bawiły się ich córki.

Anna Lewandowska ma pracowity weekend. Poza typowymi aktywnościami jak treningi i kontakt z fanami, sportsmenka gościła u siebie fryzjerkę. Okazało się, że nie bez powodu! Do Lewandowskich wieczorem wpadli znajomi. Dzięki relacji "Lewej" wiemy, że Klara bawiła się m.in. z córką Zofii Ślotały, Ranią. Ach, co to była za sobota!

Klara w "rajdówce", pizza dla wszystkich

Anna Lewandowska na instastory wrzuciła ujęcia z sobotniego wieczoru. Jest na nich oznaczona Ślotała, ale też Sandra Sienkiewicz, która zapozowała z trenerką do zdjęcia. Nie wiemy, na jakie rozrywki postawili dorośli, ale bez wątpienia Klara nie mogła narzekać na brak zabaw.

Anna Lewandowska i Robert LewandowskiLewandowska pokazała, jak Klara pałaszuje owsiankę. Patrzymy na wystrój

Na kadrach, którymi pochwaliła się "Lewa" widzimy, że jej starsza córka świetnie bawi się z synem koleżanki rodziców. Chłopiec wozi ją zabawkową rajdówką, Klara zmienia też stylizację na strój Elsy z "Krainy Lodu" i spędza czas z Ranią oraz przebranym za Spider-Mana kolegą. 

Zobacz wideo
To się nazywa Play Day! - opisała fotografie Lewandowska. - Dzieciaki w gotowości do zabaw, gier, przebieranek i gotowania. Pizza też wjechała i nawet nikt nie zorientował się, że była bezglutenowa. Dziś Klara od Elsy, po jazdę w rajdówce. PS. Na koniec zapytała, kiedy idziemy na trening.

Klara Lewandowska bawi się z przyjaciółmiKlara Lewandowska bawi się z przyjaciółmi Instagram.com/annalewandowska

Laura wcale nie bawiła się gorzej - na kocyku spędzała czas z innym raczkującym maluchem. Skłoniło to Annę Lewandowską do refleksji. 

A tu młodsze towarzystwo - podpisała zdjęcie. - Jak to się wszystko zmienia przy dzieciach. 

Wygląda na to, że zabawa była doskonała, a do tego nikt nie czuje się dziś źle. Przecież bezglutenowa pizza to samo zdrowie! Mamy nadzieję, że Klara doczekała się wisienki na torcie i zrobiła już z mamą porządny trening. 

Więcej o: