Anna Lewandowska coraz śmielej pokazuje córki. Wpadli do nich znajomi. Klara w rajdówce i w stroju Elsy. "Pizza też wjechała"

Anna Lewandowska nigdy nie pokazała buzi Klary, ale powoli, udostępnia fanom coraz więcej z życia i wierunku dziewczynki. Tym razem do Lewandowskich przyszli znajomi. Zobaczcie, jak bawiły się ich córki.

Anna Lewandowska ma pracowity weekend. Poza typowymi aktywnościami jak treningi i kontakt z fanami, sportsmenka gościła u siebie fryzjerkę. Okazało się, że nie bez powodu! Do Lewandowskich wieczorem wpadli znajomi. Dzięki relacji "Lewej" wiemy, że Klara bawiła się m.in. z córką Zofii Ślotały, Ranią. Ach, co to była za sobota!

Klara w "rajdówce", pizza dla wszystkich

Anna Lewandowska na instastory wrzuciła ujęcia z sobotniego wieczoru. Jest na nich oznaczona Ślotała, ale też Sandra Sienkiewicz, która zapozowała z trenerką do zdjęcia. Nie wiemy, na jakie rozrywki postawili dorośli, ale bez wątpienia Klara nie mogła narzekać na brak zabaw.

Na kadrach, którymi pochwaliła się "Lewa" widzimy, że jej starsza córka świetnie bawi się z synem koleżanki rodziców. Chłopiec wozi ją zabawkową rajdówką, Klara zmienia też stylizację na strój Elsy z "Krainy Lodu" i spędza czas z Ranią oraz przebranym za Spider-Mana kolegą. 

Zobacz wideo
To się nazywa Play Day! - opisała fotografie Lewandowska. - Dzieciaki w gotowości do zabaw, gier, przebieranek i gotowania. Pizza też wjechała i nawet nikt nie zorientował się, że była bezglutenowa. Dziś Klara od Elsy, po jazdę w rajdówce. PS. Na koniec zapytała, kiedy idziemy na trening.

Klara Lewandowska bawi się z przyjaciółmiKlara Lewandowska bawi się z przyjaciółmi Instagram.com/annalewandowska

Laura wcale nie bawiła się gorzej - na kocyku spędzała czas z innym raczkującym maluchem. Skłoniło to Annę Lewandowską do refleksji. 

A tu młodsze towarzystwo - podpisała zdjęcie. - Jak to się wszystko zmienia przy dzieciach. 

Wygląda na to, że zabawa była doskonała, a do tego nikt nie czuje się dziś źle. Przecież bezglutenowa pizza to samo zdrowie! Mamy nadzieję, że Klara doczekała się wisienki na torcie i zrobiła już z mamą porządny trening. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.