Anna Lewandowska pokazała, jak Klara pałaszuje owsiankę. My patrzymy jednak na wystrój jadalni. Jak z katalogu

Anna Lewandowska coraz chętniej publikuje zdjęcia, na których widać jej pociechy. Przy okazji widać też, jak urządziła dom.

To jak mieszka Anna Lewandowska i Robert Lewandowski do niedawna dla wielu było tajemnicą. Piłkarz w swoich social mediach publikuje niewiele zdjęć czy nagrań z domowego zacisza. Trenerka również bardzo starannie selekcjonowała kadry, które miały trafić na jej Instagrama. Teraz widać jednak, że coraz śmielej pokazuje, jak urządziła swoje cztery kąty. Niedawno pochwaliła się fotografiami z łazienki, wcześniej pokazała pokój małej Laury. Teraz obserwatorzy trenerki mogą zobaczyć, jak wygląda jej jadalnia. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak jej dzieci bawią się na śpiącym tacie

Anna Lewandowska gotuje dla dzieci

Anna Lewandowska często podkreśla, że obok ruchu i ćwiczeń ważna jest zdrowa i zbilansowana dieta. Oczywiście czasem każdy może pozwolić sobie na szaleństwa, toteż nawet Lewandowscy od czasy do czasu pozwalają sobie na "cheat time" i zajadają się pizzą. Na co dzień stawiają jednak na zdrowsze dania. I tak Anna pochwaliła się niedawno, że Klara uwielbia na śniadanie owsiankę na słodko. 

Owsianka z siemieniem lnianym, bananem, miodem i mlekiem migdałowym  - napisała pod zdjęciem Klary pałaszującej śniadanie. 

Przyznajemy, przepis prosty, ale ciekawy. To, co jednak zdecydowanie bardziej przyciąga uwagę, to drugi plan i to, jak została urządzona jadalnia w domu sportowców (zdjęcia w naszej galerii). 

Od razu widać, że Robert i Anna lubią jasne i stonowane kolory. Tak jak w pozostałej części mieszkania, tak i tu królują szarości, beże i brązy. Nie brak też drewnianych i wiklinowych dodatków, które ocieplają wnętrza. Wzrok przyciągają też wazony z tak modną w tym sezonie trawą pampasowa (taką samą można zobaczyć w mieszkaniach Blanki Lipińskiej i Edyty Pazury). Całość prezentuje się niczym wyjęta z magazynu wnętrzarskiego. A jak wam się podoba taki design?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.