Anna Lewandowska zaprosiła do siebie fryzjerkę. "Czekałam z utęsknieniem. Robimy nowy kolor". Pochwaliła się efektem

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie wizytą fryzjerki. Miał być "nowy kolor, a tak naprawdę odświeżenie", jak sama zapowiedziała. Zobaczcie efekt końcowy.

Anna Lewandowska nie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem i od lat jest wierna jednemu odcieniowi włosów, któremu co jakiś czas nadaje jasne refleksy. Jedyne większe zmiany, które funduje sobie na głowie, najczęściej dotyczą jej grzywki - raz ją zapuszcza, raz obcina. Tym razem zaprosiła fryzjerkę na odświeżenie koloru.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak jej dzieci bawią się na śpiącym tacie

Zobacz także: Anna Lewandowska w radosnym ujęciu z córką. "Już dziewięć miesięcy z nami". Laura raczkuje z... dziurą w rajstopach

Anna Lewandowska pochwaliła się fryzurą

Trenerka wrzuciła na Instagram serię nagrań, na których możemy zobaczyć, jak fryzjerka układa jej włosy. Nie miała chyba dużo pracy, bo włosy Anny Lewandowskiej nieustannie wyglądają świetnie, mimo że - jak twierdzi sama trenerka - dawno nie była u fryzjera. 

Słuchajcie, nareszcie! Czekałam z utęsknieniem. Dzisiaj jest u mnie Marylka i robimy nowy kolor, a tak naprawdę odświeżenie, bo dawno mnie u niej nie było. Szykujemy się do pewnej kampanii - napisała Anna Lewandowska na InstaStories.

Polecamy również: Robert Lewandowski o kryzysie w małżeństwie. Odpowiedział szczerze. Zdradził też, jakim jest ojcem. "Dużo nieprzespanych nocy"

Po krótkim zabiegu Anna Lewandowska zaprezentowała efekt po. Kolor pozostał bez zmian - wciąż jest w odcieniu brązu z jasnymi refleksami. Fryzjerskie zabiegi nadały jednak włosom lekkiej objętości. Widać też delikatne fale.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Przeczytajcie także: Anna Lewandowska wyszykowała się na domową randkę z mężem. "Jak dzieci zasną". My patrzymy na jej buty. Cena robi wrażenie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.