Anna Lewandowska w radosnym ujęciu z córką. "Już dziewięć miesięcy z nami". Laura raczkuje z... dziurą w rajstopach

Anna Lewandowska świętuje dziewiątą miesięcznicę narodzin drugiej córki. Do sieci systematycznie trafiają filmiki, na których mała Laura uczy się sztuki raczkowania. Na jednym z nagrań widać, że dziewczynka ma dziurę w rajstopach.

Dwa lata temu media społecznościowe obiegło zdjęcie Roberta Lewandowskiego ze starszą córką. Uwagę internautów zwróciła wtedy dziura w skarpetce Klary, przez którą wychodził duży palec u stopy. Teraz podobna sytuacja przydarzyła się młodszej z sióstr Lewandowskich. Mała Laura raczkuje po dywanie w rozdartych rajstopach. Ten szczegół znów wzbudzi sensację?

Laura Lewandowska z dziurą w rajstopach

Anna Lewandowska jakiś czas temu pochwaliła się filmikiem, na którym widać, jak jej córka raczkuje po podłodze w stronę taty. Popularność nagrania sprawiła, że dumna mama coraz chętniej relacjonuje w sieci postępy w rozwoju Laury.

Zobacz wideo Lewandowscy relacjonują postępy Laury w raczkowaniu!

Trenerka skrupulatnie odmierza czas od narodzin drugiej córki, a na Instagramie poinformowała, że Laura kończy właśnie dziewięć miesięcy. 

Nasza Laurka już dziewięć miesięcy z nami. Calineczka - czytamy w poście Lewandowskiej. 
 

Pociecha Anny i Roberta oddaje się w pełni dziecięcym czynnościom i poznaje świat dzięki raczkowaniu, co możemy zaobserwować na InstaStories gwiazd sportu. Laura z dziurą w rajstopach przemierza drogę po dywanie na kolanach. 

Laura LewandowskaLaura Lewandowska Instagram/ @annalewandowskahpba

Przypomnijmy, że dwa lata temu, kiedy na skarpetce Klary również pojawiła się uwieczniona na fotografii dziura, spekulowano, że był to dokładnie przemyślany zabieg PR-owy, który miał wzbudzić sympatię odbiorców i pokazać "przyziemność" popularnej rodziny. Myślicie, że i tym razem możemy mieć do czynienia z chwytem wizerunkowym? Mamy nadzieję, że dziura jest tylko i wyłącznie naturalnie powstałym skutkiem ubocznym zabaw energicznych maluchów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.