Anna Lewandowska pokazała, jak Klara i Laura budzą Roberta. Tata dwójki dzieci nie ma lekko

Jak wygląda poranek u rodziny Lewandowskich? Anna i Robert - a także Laura i Klara - zaczynają go bardzo wcześnie, ale nie wszyscy z tego powodu są zadowoleni.

Jednymi z głównych bohaterów instagramowego profilu Anny Lewandowskiej są jej córki. Trenerka i Robert Lewandowski doczekali się dwójki pociech. W 2017 roku na świat przyszyła Klara, a trzy lata później rodzina Lewandowskich powiększyła się o Laurę. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, a jej mama niedawno pokazała internautom uroczy filmik, na którym wraz ze starszą siostrą bawią się z tatą. Ciekawe tylko, czy Robert jest zadowolony.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska i Robert Lewandowski tańczą w rytm romantycznej piosenki. Zakończenie układu szalone

Anna Lewandowska pokazała, jak Laura i Klara próbują dobudzić Roberta

Anna Lewandowska rzadko zdradza aż takie szczegóły domowych pieleszy. Teraz jednak zaprosiła internautów do swojego świata i pokazała, jak wygląd poranek u rodziny Lewandowskich. Jak to na sportowców i rodziców przystało, pobudka ma miejsce już o samym świcie.

Na zamieszczonym wideo widzimy, że Laura i Klara starają się dobudzić śpiącego jeszcze tatę. W końcu 6.30 to idealna pora na rozpoczęcie dnia.

Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz wideo Laura i Klara bawią się z Robertem Lewandowskim

Dzieci Ani i Roberta Lewandowskich

Anna Lewandowska często chwali się zdjęciami i nagraniami z dziećmi w mediach społecznościowych, jednak konsekwentnie chroni ich wizerunek, nie pokazując nigdy twarzy pociech. Jednak jedno z najnowszych zdjęć, na którym Ania pozuje z Klarą, wyjątkowo zainteresowało internautów. Trenerka po raz pierwszy pokazała część twarzy córki. Niektórzy z nich stwierdzili nawet, że dziewczynka jest bardzo podobna do swojego taty.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska zaprosiła internautów do pokoju Klary. Jest w nim mnóstwo zabawek oraz ważna pamiątka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.