Anna Lewandowska pokazała "poranną fryzurę" Laury. Córkę porównała do postaci z komiksu

Anna Lewandowska wstawiła na InstaStories zabawne zdjęcie, na którym pokazała poranną fryzurę swojej córki. Laura przypomina trenerce postać z popularnego komiksu.

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. W 2017 roku na świat przyszła jej córka Klara, a w maju zeszłego roku rodzina Lewandowskich znów się powiększyła. Kilkumiesięczna Laura coraz częściej pojawia się na instagramowym profilu swojej sławnej mamy. Trenerka niedawno pokazała nagranie, na którym dziewczyna raczkuje, by przywitać się z tatą, Robertem Lewandowskim. Trzeba przyznać, że młodsza córka Lewandowskich rośnie jak na drożdżach.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Laura Lewandowska Laura Lewandowska raczkuje, by przywitać się z tatą. Anna Lewandowska pochwaliła się uroczym nagraniem

Anna Lewandowska pokazała zabawne zdjęcie Laury. Porównała ją do postaci z komiksu

Tym razem Ania podzieliła się z fanami zabawną fotografią kilkumiesięcznej córki. Na zdjęciu włosy Laury sterczą do góry, co, jak przyznała jej mama, jest poranną fryzurą dziewczynki. Trenerce artystyczny nieład na głowie młodszej córki skojarzył się z postacią z popularnego komiku "Przygody Tintina":

Tintin morning hair style... - napisała przy zdjęciu z Laurą.
Zobacz wideo Laura Lewandowska raczkuje do Roberta

Lewandowska zamieściła na InstaStory także rysunek wspomnianego przez siebie bohatera i przy okazji zapytała fanów, czy pamiętają Tintina.

Anna Lewandowska, Laura LewandowskaAnna Lewandowska, Laura Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Zobacz też: Anna Lewandowska po raz pierwszy udostępniła tak intymne zdjęcia. Zostały zrobione tuż przed porodami

Dzieci Lewandowskich są jednymi z głównych bohaterów instagramowego profilu trenerki. Jedno z najnowszych zdjęć, na którym Ania pozuje z Klarą, wyjątkowo zainteresowało internautów. Niektórzy z nich stwierdzili nawet, że dziewczynka jest bardzo podobna do swojego taty.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z Klarą. Widać jej twarz

Zobaczcie, jak wygląda poranna fryzura małej Laury. Rzeczywiście przypomina nieco zadziorek Tintina?

Więcej o: