Anna Lewandowska zaprosiła internautów do pokoju Klary. Jest w nim mnóstwo zabawek oraz ważna pamiątka

Anna Lewandowska pokazała na InstaStories zdjęcie pokoju Klary. W pomieszczeniu znajdują się urocze pluszaki, jednak największą uwagę przyciąga grafika na ścianie.

Jednymi z głównych bohaterów instagramowego profilu Anny Lewandowskiej są jej dzieci. Trenerka i Robert Lewandowski doczekali się dwójki pociech. W 2017 roku na świat przyszyła ich córka Klara, a trzy lata później rodzina Lewandowskich powiększyła się o małą Laurę. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, a jaj mama niedawno pokazała internautom uroczy filmik, na którym jej córka raczkuje. Wideo rozczuliło obserwatorów profilu Lewandowskiej.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Laura LewandowskaLaura Lewandowska raczkuje, by przywitać się z tatą. Anna Lewandowska pochwaliła się uroczym nagraniem

Trenerka czasami pokazuje na InstaStories zakamarki swojego domu. Przed świętami pochwaliła się ozdobionym w świetlne girlandy korytarzem oraz zrobiła tournée po salonie z ogromną choinką. Na profilu Ani pojawiły się także zdjęcia kuchni, w której uwagę zwracają bardzo duże okna oraz drewniane szafki. Tym razem żona Roberta Lewandowskiego zaprosiła obserwujących do pokoju swojej starszej córki.

Zobacz też: Anna i Robert Lewandowscy w końcu pokazali serce domu. Kuchnia pary jest jasna i przestronna

Anna Lewandowska pokazała pokój Klary. Na ścianie wisi piękna pamiątka jej narodzin

Na zdjęciu udostępnionym w relacji widzimy wnętrze utrzymane w szaro-białych kolorach. W centralnym miejscu znajduje się półka z książkami dziewczynki, nad którą wisi szkic niemowlaka, podpisany imieniem córki Lewandowskich. Pod piękną pamiątką, wykonaną najprawdopodobniej tuż po urodzeniu dziewczynki, znajdują się pluszowe króliki, a tuż obok nich wisi czarny napis "Klara". Przed szafką z książkami stoi dziecięce krzesełko na biegunach. Uwagę zwraca także duża biała lampka w kształcie królika.

Pokój Klary LewandowskiejPokój Klary Lewandowskiej Instagram/annalewandowskahpba

Anna LewandowskaAnna Lewandowska świętuje Dzień Babci. Pokazała ich wspólne zdjęcia

Zobaczcie pokój Klary Lewandowskiej. Ania stylowo go urządziła?

Więcej o: