Anna Lewandowska pokazała stylowe świąteczne ozdoby. Dopiero teraz widać, że jej dom jest ogromny

Anna Lewandowska pochwaliła się na InstaStories udekorowanym na święta domem. Przestrzenie, które pokazała, są ogromne i robią wrażenie.

Anna Lewandowska musiała ostatnio zmierzyć się z krytyką po okładce magazynu "Elle", na której wystąpiła. Na pierwszej stronie gazety widzimy zdjęcie trenerki, a motywem przewodnim styczniowego numeru jest hasło "siła kobiet". Niektórzy internauci i aktywiści społeczni uważają, że zdjęcie trenerki zamieszczone w takim kontekście jest co najmniej nie na miejscu. Głos w sprawie zabrała już żona Roberta Lewandowskiego, która przyznała, że jej wywiad udzielony magazynowi został niefortunnie połączony z tematem całego numeru.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska przerwała milczenie

Anna Lewandowska pokazała świąteczne ozdoby. Jej dom jest ogromny

Mama Klary i Laury postanowiła nieco odpocząć od kontrowersji i skupiła się na przedświątecznych przygotowaniach. Pokazała na InstaStories, jak udekorowała dom na święta. W centralnym miejscu wielkiego salonu znajduje się bogato ozdobiona choinka, a drzwi i schody na piętro udekorowane są girlandami ze światełkami. W jednym z kadrów widać Klarę, która wrzuca do stojącej skrzynki list, najprawdopodobniej do świętego Mikołaja. Naszą uwagę zwróciły ogromne przestrzenie, jakimi mogą pochwalić się Lewandowscy. Dopiero teraz widać, że dom Anny i Roberta jest ogromny:

U nas nareszcie klimat świąteczny. A wy już zaczynacie dekoracje? - dopytywała Anna na InstaStories.

Świąteczne dekoracje w domu Anny i Roberta LewandowskichŚwiąteczne dekoracje w domu Anny i Roberta Lewandowskich Instagram/annalewandowskahpba

Trzeba przyznać, że wystrój wygląda bajecznie i śmiało może konkurować z bogatymi dekoracjami na zamku w Windsorze, których zdjęcia niedawno pojawiły się na instagramowym profilu rodziny królewskiej.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała urocze nagranie Roberta i Laury

Królowa ElżbietaPełne przepychu święta w zamku Winsor. Sześciometrowa choinka z trzema tysiącami lampek. Co jeszcze?

Dekoracje w domu Lewandowskich zrobiły na Was wrażenie? Zobaczcie w naszej galerii wszystkie zdjęcia.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała urocze nagranie Roberta i Laury