Córka Anny Lewandowskiej napisała list do Świętego Mikołaja. Klara ma dosyć zaskakujące marzenie

Anna Lewandowska przygotowuje się do świąt. W domu trenerki pojawiła się już choinka, a jej córka Klara napisała list do Świętego Mikołaja.

Anna Lewandowska dosyć szybko rozpoczęła przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. W związku z tym, że w domu trenerki pojawiła się już choinka, mała Klara Lewandowska mogła napisać list do Świętego Mikołaja. Trzeba przyznać, że jej marzenie jest dosyć nietypowe.

Córka Anny Lewandowskiej napisała list do Świętego Mikołaja

Anna Lewandowska już kilka dni temu poinformowała fanów, że jej rodzina jest gotowa na święta Bożego Narodzenia. Razem z Robertem i Klarą przyozdobili dom z tej okazji i ubrali choinkę, która pojawiła się w jednym z postów trenerki. Lewandowska argumentuje to chęcią jak najdłuższego przeżywania tych chwil i potrzebą "powrotu do przyzwyczajeń i tradycji" w tym specyficznym czasie.

Anna LewandowskaRodzinne popołudnie Anny i Roberta Lewandowskich: tańce, spacery i nauka angielskiego

Okazuje się, że świąteczny klimat poczuła już także mała Klara, która wie, że wkrótce w ich domu "zagości" Święty Mikołaj. W związku z tym zdecydowała się na napisanie listu z prezentowymi życzeniami. Ania wszystko pokazała na swojej relacji na InstaStories. Na pytanie mamy, co chciałaby dostać w tym roku, odpowiedziała w dosyć zabawny sposób.

Anna i Klara LewandowskaAnna i Klara Lewandowska instagram.com@annalewandowskahpba

Co Ty piszesz tam do Świętego Mikołaja? Ale co byś chciała dostać, no powiedz? – zapytała Ania.

O dziwo, dziewczynka nie sporządziła długiej listy drogich prezentów...

Ciastko - odpowiedziała mała Klara.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska w bluzie z sieciówki. "Śliczna jest". Wiemy, gdzie można ją kupić i w jakiej jest cenie

Anna postanowiła zapytać o szczegóły. 

A jakie? - dopytuje mama.

Okazuje się, że Klara ma dosyć sprecyzowaną prośbę.

Truskawkowe - odpowiedziała.

Trzeba przyznać, że Klara nie ma szczególnie zaskakujących wymagań. Z wypowiedzi Anny na Instagramie można wnioskować, że ciastko, które jest świątecznym marzeniem dziewczynki z pewnością będzie zdrowym odpowiednikiem słodkości.

Zobacz też: Anna Lewandowska świętuje kolejny sukces męża i obdarowuje go soczystym buziakiem. "Nie mogę być bardziej dumna"

Zobacz wideo Klara Lewandowska ogląda kreskówkę, w której postacią jest jej tata
Więcej o: