Anna Dec wraca do ćwiczeń. "Oponka jak była, tak jest". Fanka pyta, gdzie. "Na brzuchu, skóra jak ciasto na pizzę"

Anna Dec opublikowała nowe zdjęcie. Pogodynka ogłasza, że wraca do regularnych treningów i śmieje się, że ma oponkę.

Pogodynki zyskują w Polsce coraz większą popularność i cieszą się sporą sympatią widzów. Wystarczy wspomnieć chociażby o Paulinie Sykut-Jeżynie z Polsatu czy Agnieszce Cegielskiej z TVN-u. Koleżanka tej drugiej, Anna Dec, może pochwalić się całkiem przyjemną liczbą obserwatorów na Instagramie - śledzi ją tam prawie 60 tys. użytkowników. Nic więc dziwnego, że gwiazda dba o obserwatorów i publikuje wiele treści. Właśnie pokazała, jak ćwiczy. Śmieje się, że ma oponkę.

Anna DecAnna Dec zapozowała do zdjęcia bez makijażu. "Pięknie wyglądasz"

Zobacz wideo Klara Lewandowska ćwiczy z Anną Lewandowską. Ale kondycja!

Anna Dec pozuje podczas ćwiczeń. Zabawnie komentuje swoją sylwetkę

Dwa lata temu Anna Dec została mamą. Na świat przyszła Zuzanna, która od czasu do czasu pojawia się na Instagramie mamy. Pogodynka nie lubi zbytnio dzielić się prywatnością, ale wiemy też, jak wygląda jej mąż. W poniedziałek rano gwiazda TVN-u uznała, że czas pochwalić się sylwetką i publicznie ogłosić, że wraca do regularnych treningów. Pomóc mają jej w tym Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska.

Nie ma co, wracam do gry! Oponka jak była, tak jest. U mnie powrót do ćwiczeń zawsze ze skalpelem Ewy Chodakowskiej i tak co drugi dzień do trzech tygodni, a później urozmaicam propozycjami od Anny Lewandowskiej. Dobrze, że jesteście, dziewczyny! - napisała.
 

Internauci dopytywali, jaką oponkę Anna ma na myśli. Na jedno z pytań odpowiedziała.

Na brzuchu. Brzuch niby wąski w obwodach, ale skóra jak ciasto na pizzę - odpisała zabawnie.

Nie zabrakło też komplementów. 

Ale forma!
Piękną ma Pani figurę.
Brawo, Pani Aniu! Życzę wytrwałości!

Będziecie śledzić sportowe poczynania Anny w domu? Może pogodynka zmotywuje w ten sposób kilka osób. Oby! Sport to zdrowie, a odporności nigdy za wiele, zwłaszcza teraz.

Więcej o: