Anna Dec pokazała swojego męża. Internauci nie szczędzili parze komplementów: Jedno z waszych najpiękniejszych zdjęć

Anna Dec izoluje się w domu z rodziną. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się wspólnym zdjęciem z mężem Tomaszem. Internauci nie kryli swojego zachwytu!

Annę Dec widzowie poznali jako prezenterkę pogody w TVN. Gwiazda stacji jest aktywna w mediach społecznościowych i często dzieli się zdjęciami ze swojego domu. Czasem publikuje również posty z udziałem swojej 2-letniej córki Zuzi, lecz nigdy nie pokazuje jej twarzy. Ostatnio za to pochwaliła się fotografią z mężem Tomaszem. Fani żywo na nią zareagowali.

Zobacz wideo Marcela Leszczak potwierdziła powrót do Miśka.

Anna Dec pokazała męża

Anna Dec, podobnie jak inne gwiazdy, izoluje się w domu i spędza czas ze swoją córką oraz mężem. Pogodynka ma teraz dużo czasu, więc postanowiła podzielić się wyjątkowym zdjęciem. Można zauważyć, że gwiazda TVN jest na nim bez makijażu, ale nie to zwraca największą uwagę. Dec bowiem pokazała internautom swojego męża. W opisie zamieściła tylko serduszko.

 

Pod publikacją pojawiło się sporo komentarzy. Obserwatorzy prezenterki byli zachwyceni ujęciem. 

Jedno z waszych najpiękniejszych zdjęć. Jest w nim coś wyjątkowego.
Ale fajny ten mąż.
Pięknie wyglądacie - pisali.

Kilka miesięcy temu Anna udzieliła wywiadu dla portalu SHEMAG, w którym opowiedziała o pracy zawodowej oraz życiu prywatnym. Prezenterka zwierzyła się, że swojego męża ujrzała na peronie i była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Zobaczyłam go raz na peronie, aż w sercu zrobiło się gorąco. Nie zapamiętałam go dokładnie, ale zapamiętałam piękną aurę, to poczucie bezpieczeństwa, które we mnie wzbudził. I tak myślałam o nim dwa lata, poznając innych mężczyzn, porównywałam, czy czuję, to co czułam, widząc tamtego na peronie - wyznała prezenterka w rozmowie z SHEMAG.

Po dwóch latach od ich pierwszego spotkania Tomek odnalazł Annę w internecie. Ale kiedy oglądała jego zdjęcia, nie rozpoznała w nim mężczyzny z peronu. Dopiero fotografie Tomka z okresu, gdy się spotkali, przekonały ją, że to mężczyzna, o którym marzyła przez ostatnie lata. Radosną informacją podzieliła się ze swoją siostrą i oświadczyła, że zostanie jej mężem. Tak też się stało. Anna i Tomek są szczęśliwym małżeństwem. W styczniu 2018 roku para doczekała się narodzin pierwszego dziecka

Więcej o: