Anna Lewandowska pokazała pokój Klary. Wygląda bardzo uroczo! Zabawek nie brakuje

Anna Lewandowska zabrała swoich fanów do pokoju najstarszej córki. Jest bardzo przytulny.

Fani uwielbiają, kiedy ich ulubiona gwiazda zabierze ich na wirtualny spacer po swoim domu. Są bardzo ciekawi, jaki mają styl i jakimi dodatkami otaczają się na co dzień. Dużym zainteresowaniem cieszą się kuchnie, łazienki oraz pokoje dzieci znanych i lubianych. Polskie gwiazdy chętnie chwalą się wystrojem dziecięcych sypialni. Ostatnio zrobiła to między innymi Marta Żmuda TrzebiatowskaNatalia Klimas czy Zosia Ślotała. Do tego grona dołączyła właśnie Anna Lewandowska.

Maciej DwoborMaciej Dowbor pokazał młodszego brata na Instagramie. "Czy jesteśmy do siebie podobni?"

Zobacz wideo Nawet Ani Lewandowskiej zdarza się wpadka

Anna Lewandowska pokazała pokój Klary

Trenerka coraz chętniej dzieli się z internautami prywatnymi chwilami ze swoimi dziećmi. Przede wszystkim są to krótkie nagrania ze starszą córką Klarą i co ważne - już widać jej twarz. Hitem jest wideo, na którym dziewczynka ćwiczy razem z mamą, a jej forma robi naprawdę ogromne wrażenie! Ktoś tu będzie miał celujący z lekcji wychowania fizycznego.

Lewandowska postanowiła w końcu zabrać fanów do pokoiku Klary. Udostępniła zdjęcie, które jest po prostu urocze! Na pierwszym planie widzimy leżącą Laurę, która spogląda w stronę rysunku powieszonego na ścianie. Przedstawia on 1:1 jej starszą siostrę w momencie narodzin. To bardzo modny dodatek wśród gwiazd i identyczny ma m.in. Kasia Tusk.

Pokój LauryPokój Laury instagram/annalewandowskahpba

W pokoju Klary znajduje się dużo zabawek, a zdecydowanie przeważają pluszaki. Uwagę zwraca również duża lampka w kształcie królika oraz kosz wiklinowy, który przypomina wielką gruszkę.

Doda i Max HodgesNa Instagramie Doda szykuje mu jedzenie. Kim jest Max Hodges? To znana osobowość telewizyjna i podróżnik

Jak widać na udostępnionej fotce, Laura jest bardzo zainteresowana zabawkami starszej siostry. Może niedługo Lewandowska pokaże i jej pokoik?

Więcej o: