Na Instagramie Doda szykuje mu jedzenie. Kim jest Max Hodges? To znana osobowość telewizyjna i podróżnik

Doda i Max Hodges bez wątpienia są połączeni silną więzią przyjaźni. Wszystko wskazuje na to, że ich znajomość trwa już ponad rok, a wokalistka wydaje się naprawdę szczęśliwa. Kim zatem jest Max Hodges, gwiazda amerykańskiej telewizji, z którą łączą Dodę tak bliskie relacje?

Doda na Instagramie dodaje sporo zdjęć z zagranicznych podróży, ale okazuje się, że nie spędza tego czasu zupełnie sama. Ma u boku przyjaciela. Max Hodges, bo tak się nazywa, w swoich mediach społecznościowych pokazuje DUŻO więcej i okazuje się, że jest dosyć znany w Stanach Zjednoczonych. Mimo że obecnie jego czas wypełniają głównie podróże, zdarzyło mu się także zajmować modelingiem, muzyką i... udziałem w programach telewizyjnych.

Kim jest Max Hodges, przyjaciel Dody?

Pierwsze zdjęcia z Dodą pojawiły się na profilu mężczyzny już ponad rok temu.

Zobacz też: Doda i jej mąż reagują na oskarżenia o ukrywaniu majątku. "Znamiona nękania". Emil Stępień podjął już kroki prawne [PLOTEK EXCLUSIVE]

Max Hodges i DodaMax Hodges i Doda instagram.com@mistermaxhodges

Okazuje się, że przyjaciel Dody jest Kalifornijczykiem. W młodości przeprowadził się do Los Angeles, gdzie planował rozpocząć karierę muzyczną. Rzeczywistość szybko zweryfikowała jego plany, a on sam po kilku miesiącach został asystentem w programie "Ellen DeGeneres Show”. To właśnie tam stawiał swoje pierwsze kroki związane z telewizją. Później pracował także w witrynie plotkarskiej TMZ, jednak ostatecznie stwierdził, że siedzenie przy biurku nie jest jego marzeniem. 

Max HodgesMax Hodges instagram.com@mistermaxhodges

Max Hodges promuje się na Instagramie jako surfer z burzą blond włosów. Widać tam także sporo fotek z Dodą, osadzonych w wakacyjnej scenerii. Podróże są zresztą ogromną pasją artysty - odwiedził m.in.  Maroko, Kubę, Tahiti, Tajlandię, Australię, Meksyk, Kanadę, Galapagos i całą Europę.

Max Hodges i DodaMax Hodges i Doda instagram.com@mistermaxhodges

To na jego Instagramie znajdziemy fotografie, które jego relację z Dodą stawiają w dość nowym i nieoczekiwanym świetle. Mężczyzna sugeruje zaręczyny, pisze o "poślubieniu Europejki". Błyskawicznie zablokował swoje konto na Instagramie, kiedy tylko odkrył, że jego popularność w Polsce gwałtownie wzrosła w ostatnich godzinach.

Zobacz wideo Doda zapłakana na ostatniej ze scen swojego filmu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.