Maciej Dowbor pokazał młodszego brata na Instagramie. "Czy jesteśmy do siebie podobni?"

Maciej Dowbor zaskoczył fanów. Wiedzieliście, że prezenter ma dwóch braci?

Maciej Dowbor, podobnie jak i jego małżonka, Joanna Koroniewska, chętnie udziela się w mediach społecznościowych, a w szczególności na Instagramie. Tam regularnie pokazuje kulisy nie tylko życia zawodowego, ale też prywatnego. Do tej pory był jednak dość powściągliwy w chwaleniu się zdjęciami z rodzeństwem. Tym większe było nasze zaskoczenie, kiedy wyszło na jaw, że Maciej Dowbor ma młodszego brata.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli udział w proteście przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego

Maciej Dowbor pochwalił się selfie z młodszym bratem

Na instagramowym profilu Macieja Dowbora pojawiło się nowe selfie. Prezenter Polsatu zapozował do zdjęcia z mężczyzną. Jak się okazało, to jego młodszy brat.

 
W odwiedzinach u młodszego braciszka. Czy jesteśmy do siebie podobni?! Sam nie wiem. Pomyśleć, że całe dzieciństwo laliśmy się po gębach jak pionierzy wczesnego MMA. Pozdrowienia z Torunia - naszego uroczego miasta rodzinnego - czytamy obok rodzinnego zdjęcia.

Czy panowie są do siebie podobni. Ciężko stwierdzić, zwłaszcza teraz, kiedy jeden z nich zapuścił włosy, a drugi jest niemal łysy. Mało kto wiedział, że Maciej Dowbor ma brata, toteż w komentarzach od razu zaczęły pojawiać się pytania o jego rodzeństwo. Prezenter wyznał, że ma dwóch braci, a w sumie czwórkę rodzeństwa.

Paweł Dowbor - kim jest?

Paweł Dowbor w przeciwieństwie do starszego brata nie związał kariery z show-biznesem. W swojej branży jest jednak dość znany. Prowadzi bowiem dwie włoskie restauracje w Toruniu. Prywatnie jest z kolei mężem i ojcem dwójki dzieci.

Więcej o: