Marta Żmuda Trzebiatowska uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała fragment pokoju syna. Tapeta tworzy bajkowy klimat

Marta Żmuda Trzebiatowska często pokazuje elementy dekoracyjne mieszkania. Tym razem możemy zobaczyć, na jakie kolory i wzory zdecydowała się urządzając pokój syna.

Dekoracja dziecięcego pokoju zapewnia duże pole do popisu, a dla każdego rodzica jest też niezwykle radosnym zajęciem. Marta Żmuda Trzebiatowska urządzając wnętrze dla syna postawiła na urocze dodatki. Całość prezentuje się niezwykle przytulnie.

Joanna Krupa - instagramJoanna Krupa uczy córkę mówić po polsku. Pokazała urocze nagranie

Zobacz wideo Zosia Zborowska odpowiedziała na pytania fanów o mieszkanie. Przy okazji pokazała wnętrze i ogród

Marta Żmuda Trzebiatowska chwali się pokojem syna

Przygotowując pokój dla malucha, rodzice zwykle stawiają na jasne kolory oraz ozdoby nawiązujące do ulubionych bajek czy dziecięcych zabaw. Nie inaczej jest w pokoju syna Marty. Aktorka połączyła odcienie niebieskiego, żółci i zieleni z ciepłymi elementami drewna. Na łóżku znalazły miejsce duże, miękkie poduszki. Jeśli chodzi o elementy dekoracyjne, postawiła na motyw zwierzęcy. Widzimy ogromną pluszową żyrafę oraz lampę w kształcie lisa. Naszą uwagę najbardziej jednak zwróciła ciekawa tapeta, niczym z Alicji w Krainie Czarów, na której widzimy las pełen zwierząt. Z pewnością w takim otoczeniu trzyletni Bruno czuje się bezpiecznie.

 

Leniwe popołudnie aktorki - bezcenny czas z synem

Żmuda Trzebiatowska przyznała się, że w pokoju lubi czas spędzać nie tylko Bruno, ale i ona sama. Wspólne czytanie książek to ulubione zajęcie Marty i malucha. Gwiazda opowiedziała również o swojej sztuczce, która pozwala sprawdzić, czy syn już zasnął:

Zaczynam zmieniać imiona bohaterów, szyki zdań. Kiedy mnie nie poprawia znaczy, że już smacznie śpi - tłumaczy aktorka.

Radek Liszewski, Magda NarożnaLiszewski ma rezydencję, a Narożna zrezygnowała z luksusów. Tak mieszkają gwiazdy disco polo

W przytulnym pokoju i słuchając ulubionej bajki czytanej przez mamę Bruno na pewno zasypia bardzo szybko. Marta namawia, aby inne mamy skorzystały z tej metody; może sprawdzi się również na innych dzieciach?