Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula świętują 5. rocznicę ślubu. Z tej okazji aktorka dała mężowi zaskakujący prezent

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula świętowali "drewnianą" rocznicę ślubu. Tylko spójrzcie, co aktorka podarowała mężowi z tej okazji.

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula nie należą do gwiazd, które przesadnie chwalą się swoją prywatnością. Tym bardziej zaskakuję, że aktorka pochwaliła się na Instagramie nie tylko tym, że świętuje z mężem 5. rocznicę ślubu, ale też fakt, iż pokazała, jaki prezent sprawiła ukochanemu z tej okazji. 

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula pięć lat po ślubie

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula stanęli na ślubnym kobiercu pięć lat temu. Od tego czasu para doczekała się dwojga dzieci - mają niespełna trzyletniego syna oraz córeczkę, która przyszła na świat w maju tego roku. Młodzi rodzice pilnie strzegą prywatności swoich pociech i nie publikują zdjęć, na których pojawiają się maluchy. 

Aktorka chętnie za to pokazuje fotografie, na których pozuje ze swoim mężem. Tak było też i tym razem. Gwiazda "Och Karol 2" opublikowała wszak zdjęcie, na którym wręcza ukochanemu rocznicowy prezent. Trzeba przyznać, że ten jest niebanalny, jest to bowiem statuetka przypominająca nagrodę Akademii Filmowej, Oscara, na której znalazł się napis "5. rocznica ślubu". 

Sama aktorka opatrzyła natomiast zdjęcie krótkim lecz wymownym podpisem:

And the Oscar goes to... - napisała pod fotografią. 
 

Kamil Kula opublikował na swoim Instagramie dokładnie takie samo zdjęcie. Zmienił tylko jego opis:

No to high five Żono - napisał. 

Warto zauważyć, że żadne z małżonków nie zdecydowało się na długo i intymny wpis. W przeciwieństwie do wielu gwiazd bardziej osobiste słowa pozostawili tylko dla siebie. 

Fani komentują

Pod wpisami aktorów szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie szczędzili aktorom ciepłych słow. Posypały się też gratulacje. 

Jesteście tacy piękni... Najpiękniejsza para w Polsce.
Szczęścia i miłości na dalsze lata.
Gratuluję. Cieszcie się sobą każdego dnia - życzyli im fani. 

My również dołączamy się do tych życzeń

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.