Piegowata Marta Żmuda Trzebiatowska bez grama makijażu. "Słoneczna dziewczyna". "Ach, jaka piękna!" komentuje znana przyjaciółka

Marta Żmuda Trzebiatowska dołączyła do gwiazd, które prezentują fanom swoją prawdziwą twarz. Na zdjęciu bez makijażu wygląda świetnie!

Marta Żmuda Trzebiatowska nigdy nie była fanką przesadnie mocnych makijaży. Aktorka stara się prezentować fanom swoje prawdziwe życie. Choć rzadko dzieli się zdjęciami przedstawiającymi jej rodzinę, nie stara się pokazywać wyłącznie "idealnej" wersji siebie. Tym razem zapozowała do selfie bez makijażu. Internauci byli pod wrażeniem.

Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu

Marta Żmuda Trzebiatowska nie próbuje udowadniać swoim fanom, że jej życie jest zawsze idealne. Kilka tygodni temu pokazała, jak wygląda po nieprzespanej nocy. To ważny wpis dla wszystkich młodych mam, które oglądając zdjęcia na Instagramie mogą mieć wrażenie, że gwiazdy, nawet kiedy mają maleńkie dziecko, wyglądają zawsze jak na okładkach kolorowych magazynów. 

Nie zawsze jest lekko - przyznała wtedy gwiazda.

Obecnie Marta odpoczywa na łonie natury. Na Instagramie udostępniła parę zdjęć. Naszą uwagę szczególnie przyciągnęło to, na którym pozuje bez makijażu, w słomianym kapeluszu. Na twarzy aktorki widać uśmiech i piękne piegi.

 
Słoneczna dziewczyna - podpisała zdjęcie Żmuda Trzebiatowska. - #lato #ostatnietakiechwie #słomkowykapelusz #piegowatadziewczyna

Fotografia zachwyciła fanów aktorki. Wśród komentujących znalazła się Agnieszka Sienkiewicz.

Ach, jaka piękna! - napisała. 
Aż przyjemnie się patrzy na taką naturalną i co widać w oczach, pełną akceptacji do siebie, świadomą kobietę! - skomentowała inna internautka. - Jest Pani przykładem dla wielu kobiet, że można być charakterną, ale zarazem wrażliwą, empatyczą kobietą i w tym wszystkim pozostać sobą! I to jeszcze z jaką klasą.
Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.