Joanna Krupa uczy córkę mówić po polsku. Pokazała urocze nagranie

Joanna Krupa dba o to, by jej córka dorastała ze znajomością języka polskiego. Modelka regularnie rozmawia z Ashą po polsku i stara się uczyć dziewczynkę poprzez zabawę.

Córka Joanny Krupy obchodziła w tym roku swoje pierwsze urodziny. Niedługo później mama małej Ashy pokazała odnowiony pokój dziewczynki. Teraz modelka zaprezentowała na Instagramie, jak jej pociecha uczy się poprzez zabawę. Przy okazji ujawniła, że oswaja córkę z językiem polskim. 

Zobacz wideo

Jurorka programu "Top Model" mieszka w Ameryce, gdzie wychowuje córkę razem z mężem. Choć ojciec Ashy Douglas Nunes po polsku nie mówi, dziewczynka ma także styczność z językiem ojczystym swojej mamy, a wszystko dzięki wysiłkom samej Joanny. 

Grażyna Szapołowska, Małgorzata Rozenek, Jessica MercedesTe gwiazdy kochają zwierzęta: Rozenek, Opozda, Szapołowska. Poznajcie ich pupili

Joanna Krupa uczy córkę polskiego języka

Krupa stara się zapoznawać córkę ze swoim językiem ojczystym od maleńkości. Na udostępnianych przez modelkę nagraniach widać, że regularnie rozmawia z córką po polsku, także podczas zabaw edukacyjnych.

A... B... - wskazuje literki Joanna. - Jeden! Jeden, tutaj!
 

Wystarczy spojrzeć na Instagram Asi, by zauważyć, że w pełni poświęciła się wychowaniu córki. Podobnego zdania jest przyjaciel Joanny, Dawid Woliński.

Każda kobieta się zmienia w momencie kiedy zostaje mamą. Zmienia się życiowy priorytet i to jest najważniejsze w świecie Asi. Ona jest bardzo podekscytowana malutką Asią. Nawet jak sobie rozmawiamy prywatnie, to ona jest zawsze w pobliżu. To nie jest tak, że sobie robimy godzinną rozmowę na facetimie, a Asia jest sama. Zawsze jest obok niej Asha i to jest niesamowite. Pamiętam nasze rozmowy wcześniejsze - Asia w klubie, Asia na kolacji, Asia na pilates, pilates u Asi. A teraz Asia jest z Ashą, Asia jest Douglasem i Ashą, Asia jest z Douglasem i nianią, albo z mamą. Jedyny punkt całego życia Asi to jest Asha - zdradził w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Joanna KrupaNaturalna Joanna Krupa wyleguje się w łóżku. Towarzyszyła jej słodka Asha

Słowa projektanta mówią same za siebie.