Marta Żmuda Trzebiatowska znów zmieniła kolor włosów. "Dobrze, że moje włosy to wytrzymują". Udana metamorfoza?

Marta Żmuda Trzebiatowska zmieniła kolor włosów. Efektami pochwaliła się na Instagramie.

Marta Żmuda Trzebiatowska dołączyła do grona gwiazd, które w ostatnim czasie odwiedziły fryzjera i przeszły metamorfozę. Ona jednak poszła w nieco inną stronę niż większość. Nie rozjaśniła włosów, tak jak szerokie grono znanych kobiet, lecz zdecydowała się na powrót do naturalnego koloru.

Zobacz wideo Pamiętacie, jak oni kiedyś wyglądali?

Marta Żmuda Trzebiatowska przeszła metamorfozę

Aktorka efektami pochwaliła się na Instagramie. Udostępniła zdjęcia, na którym prezentuje nową fryzurę. Przy okazji napisała kilka słów:

Nie wrzucałam do tej pory zdjęcia, ale jako że po ostatnich ISS wszyscy mnie pytacie o ten kolor i tę metamorfozę, więc pozwalam sobie pokazać Wam zdjęcia, które zrobiłam zaraz po wyjściu z salonu. Marta [fryzjerka - przyp. red.] bardzo chciała wrócić do mojego naturalnego koloru włosów, z każdym rozjaśnianiem jest coraz trudniej, ale taka praca - dziś jestem brunetką, a jutro blondynką. Dobrze, że moje włosy to wytrzymują - napisała Żmuda Trzebiatowska.
 

Zwróciła się też do fanów z prośbą o ocenę, czy wolą ją jako blondynkę, czy kiedy ma ciemniejsze włosy.

W obu kolorach jest pięknie.
W naturalnych najlepiej.
W każdym - komplementują gwiazdę.

Jak już wspomnieliśmy, Marta Żmuda Trzebiatowska to kolejna gwiazda, która przeszła ostatnio metamorfozę. Fryzjera odwiedziła też m.in. Julia Wieniawa, która wyszła z jaśniejszymi pasemkami i wycieniowanymi pasmami, oraz Anita Lipnicka, która pogłębiła kolor. Na blond zdecydowała się także Olga Frycz. Nową fryzurę ma także Zofia Zborowska. Aktorka również rozjaśniła włosy i nieco zaszalała - z salonu wyszła ze sprężystymi lokami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.