Podekscytowana Julia Wieniawa relacjonuje wizytę u fryzjera. Postawiła na ostre cięcie i nowy kolor. "Boję się"

Julia Wieniawa postanowiła przeprowadzić na swojej głowie prawdziwą rewolucję. Z pomocą zaufanej stylistki przeszła metamorfozę. Postawiła na ostre cięcie i pasemka, a wizytę u fryzjera zrelacjonowała w sieci. "Boże, żebym nie żałowała tego".

Julia Wieniawa zaszalała z fryzurą. Znana z eksperymentów wizerunkowych gwiazda obawiała się tej metamorfozy, czego wyraz dała w instagramowej relacji. Sami sobaczcie, czy rzeczywiście miała powody do strachu.

Julia WieniawaJulia Wieniawa wydała oświadczenie na chwilę przed finałem "TzG". "Smutno mi się to pisze"

Julia Wieniawa mocno skróciła włosy

W środowe popołudnie Julia wybrała się do zaufanej stylistki, która zafundowała jej sporą rewolucję. Wieniawa odważyła się na to, by obciąć włosy i rozjaśnić ich naturalny odcień delikatnymi pasemkami. Jak przebiegał cały zabieg fryzjerski? Internauci mogli być świadkami ostrego cięcia, bowiem gwiazda relacjonowała wszystko w mediach społecznościowych.

Jestem u Marty wreszcie po dwóch miesiącach. Zrobimy dzisiaj jakąś rewolucję. Boję się trochę, ale co mi szkodzi. Zaraz nas zamykają w domach - zażartowała na Instagramie młoda aktorka. 

Nie obyło się bez prezentacji zdjęcia w paskach do koloryzacji włosów oraz bez filmiku, na którym przerażona, a zarazem podekscytowana Julia obserwuje, jak fryzjerka zwinnie posługuje się nożyczkami na wysokości... oczu gwiazdy.

Zobacz wideo Relacja Julii z wizyty u fryzjera!
Omg. Boże, żebym nie żałowała tego - komentowała Wieniawa. 

Artystka zaspokoiła ciekawość internautów i pokazała efekt metamorfozy. Na InstaStories zamieściła zestawienie "przed i po". Cięcie i subtelna koloryzacja robią wrażenie?

Metamorfoza Julii WieniawyMetamorfoza Julii Wieniawy Instagram/ @juliawieniawa

Gwiazda dokładnie objaśniła fanom, jaką pracę wykonała fryzjerka. 

Zrobiłyśmy jasne pasemka i mega krótki przód. Prawie grzywka, ale typowej grzywki się bałam. Zobaczymy, jak mi się będzie to układać, jak się loki rozprostują. 

Julka mogła od razu liczyć na feedback i reakcję swoich sympatyków.

Piszecie mi, że też chcecie skrócić przód. Dam Wam znać na dniach, jak mi się sprawdza ta fryzura. 

Podoba Wam się taka forma "rewolucji" na głowie?

Edyta ZającEdyta Zając na zdjęciach sprzed 16 lat. Twarz nie do poznania!