Edyta Zając na zdjęciach z początku kariery w modelingu. Miała 16 lat i twarz nie do poznania. "Zawsze była piękna"

Edyta Zając cieszy się w ostatnich miesiącach dużą popularnością. Wygrana w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" zapewniła jej większą rozpoznawalność, choć karierę w mediach rozpoczęła prawie dwie dekady temu. Jak wtedy wyglądała?

Dla Edyty Zając 2020 rok jest bardzo przełomowy. Kilka miesięcy temu rozwiodła się z Jakubem Rzeźniczakiem, a pod koniec października zwyciężyła jedenastą edycję programu "Taniec z Gwiazdami", mierząc się w finale z Julią Wieniawą. Choć zdania widzów na temat słuszności werdyktu są podzielone, trzeba przyznać, że udział w tanecznym show z pewnością przyniósł Edycie ogromną popularność. Wcześniej kojarzona była głównie ze związku z popularnym piłkarzem oraz z konkursów piękności, bowiem w 2014 roku dotarła do finału wyborów Miss Polonia. Zając od wielu lat zajmuje się również modelingiem, a swoją karierę w tej branży rozpoczęła jako młodziutka dziewczyna. Celebrytka postanowiła powspominać dawne czasy i udostępniła na Instagramie zdjęcia z pierwszych profesjonalnych sesji zdjęciowych. Na jednej z fotografii trudno rozpoznać jej twarz. 

Edyta Zając wygrała 'Taniec z gwiazdami'"Taniec z gwiazdami". Edyta Zając wygrała show. Opinie są jednak podzielone

Edyta Zając jako szesnastolatka. Podobna?

Na profilu modelki w mediach społecznościowych pojawiły się archiwalne fotografie. Edyta miała na nich jedynie szesnaście lat i była na początku kariery w branży modelingowej. Z podpisu Zając wynika, że udostępnione przez nią na InstaStories zdjęcia są efektami jednej z pierwszych sesji. 

Szesnaście lat. Jedna z pierwszych moich sesji zdjęciowych w Mediolanie - czytamy na profilu zwyciężczyni "TzG".
 

Na powyższej fotografii Edyta miała zaledwie szesnaście lat, a wygląda o wiele dojrzalej niż aktualnie. Na pierwszy rzut oka trudno rozpoznać w przedstawionej młodej dziewczynie popularną dziś modelkę. Według internautów nie zmieniło się jedynie to, że Zając w każdym wydaniu wyglądała i nadal wygląda atrakcyjnie.

Edyta ZającEdyta Zając Instagram/ @edyta_zajac


 

Nasza zwyciężczyni. Zawsze była piękna - piszą w komentarzach fani "Tańca z Gwiazdami".

Magda Lamparska z mężemZdjęcie Magdaleny Lamparskiej nagrodzone. To jeden z najpiękniejszych ślubnych portretów. Wow!

Zgadzacie się z sympatykami byłej żony Jakuba Rzeźniczaka?

Zobacz wideo Edyta Zając zdradza tajemnice kolegów z "TzG"?
Więcej o: