Zdjęcie Magdaleny Lamparskiej otrzymało nagrodę. To jeden z najpiękniejszych ślubnych portretów. Robi wrażenie!

Magdalena Lamparska pochwaliła się fanom ogromnym wyróżnieniem. Ale zasługa przypada nie tylko jej, ale i fotografowi ślubnemu, który zrobił piękne zdjęcie w rzymskiej scenerii.

Magdalena Lamparska może cieszyć się ze sporego wyróżnienia. Zdjęcie, na którym pozuje w białej sukni do ziemi, obiegło internet i okazało się jednym z najpiękniejszych na świecie. Nagroda została przyznana przez grupę "LOOKSLIKEFILM".

Magdalena Lamparska i jej zdjęcie ślubne uzyskało tytuł "najpiękniejszego"

Wyróżnione zdjęcie Magdaleny Lamparskiej zostało zrobione w 2019 roku. To właśnie wtedy wspólnie z partnerem - podróżnikiem Bartłomiejem Osumkiem - zdecydowała się na ceremonię ślubną. Kolejną, bowiem para pierwotnie pobrała się już cztery lata temu, w sierpniu 2016 roku. Uroczystość Lamparskiej miała miejsce w 2019 roku w Watykanie. Świętowała wtedy w mocno okrojonym gronie, wśród najbliższej rodziny, mając na sobie piękną białą suknię z prześwitującymi rękawami. To właśnie w tej kreacji mogliśmy zobaczyć ją na zdjęciu, które zostało określone przez grupę "LOOKSLIKEFILM" jako "najpiękniejsze na świecie".

Magdalena Lamparska, Katarzyna HermanSienkiewicz, Lamparska, Herman i Dębska pozują bez włosów. Poruszyły ważny temat

 

Pozuje na nim na schodach klimatycznej włoskiej uliczki, jednak bez wątpienia to Lamparska umiejscowiona na środku fotografii wzbudza największą uwagę. Aktorka pochwaliła się wyróżnieniem na Instagramie, oznaczając polskiego fotografa - Patryka Brulińskiego.

Magdalena LamparskaMagdalena Lamparska dodała selfie z mężem. Szykują wspólny projekt

"LOOKSLIKEFILM" to społeczność fotografów, którzy dzielą się swoimi ujęciami. Wiadomo, że grupa składa się z ponad 60 tysięcy osób z całego świata, dlatego wyróżnienie przyznane Polakowi z pewnością robi wrażenie.

Zobacz teżMagdalena Lamparska pokazała męża i syna. Takie zdjęcie to rzadki widok. Internauci: Jaki Wasz synek już duży

Trzeba przyznać, że zdjęcie z Lamparską wygląda naprawdę pięknie. Podobnego zdania są zresztą fani, którzy zazdrościli ujęcia i... włoskiego ślubu.

Zazdroszczę strasznie! Ślub w Rzymie to coś pięknego!
Magicznie.
Przepiękne, tak jak i kobieta na nim - pisali w komentarzach.

Słuszne wyróżnienie?

Zobacz wideo Magda Pieczonka maluje córkę Natalii Siwiec