Po latach wyszło, że Magdalena Lamparska wzięła dwa śluby! "Cztery lata razem". Gwiazda miała zjawiskową suknię ślubną

Madgalena Lamparska cztery lata temu wyszła za swojego ukochanego Bartka Osumka. Kolejną rocznicę ślubu uczciła także na Instagramie, gdzie dodała zdjęcie z sesji w sukni ślubnej.

Magdalena Lamparska należy do grona tych gwiazd, które niezbyt chętnie chwalą się w mediach swoim życiem prywatnym. Jednak co jakiś czas możemy zobaczyć na jej profilu na Instagramie zdjęcia 3-letniego Tymoteusza, czyli syna aktorki, oraz jej męża Bartka Osumka. Od lat tworzą oni szczęśliwy związek, dlatego Lamparska co roku świętuje z rozczuleniem - także w mediach społecznościowych - kolejne rocznice ślubu z podróżnikiem.

Zobacz wideo Oni przechytrzyli media

Magdalena Lamparska obchodzi kolejną rocznicę ślubu

Lamparska i Osumek pobrali się w 2019 roku. Ceremonia zaślubin odbyła się w Watykanie, zjawiła się na niej jedynie najbliższa rodzina małżonków. Aktorka miała na sobie piękną białą suknię z prześwitującymi rękawami, podkreślającą sylwetkę. Do tego dobrała prostą fryzurę, a we włosy wpięła ozdobne spinki. Jednak jak się okazuje, to był ich drugi ślub! Pierwszy odbył się cztery lata temu, w sierpniu. Aktorka dopiero teraz podzieliła się tym z fanami. Z okazji rocznicy dodała zdjęcie z sesji ślubnej. Możemy zobaczyć, jak wyglądała. I tym razem postawiła na delikatność oraz subtelność. Suknia była uszyta z lekkiego materiału i ozdobiona była świecącymi aplikacjami.

Bardziej romantyczniej się już nie da. No cóż! Lubimy filmową atmosferę. Cztery lata razem. Dwa śluby za nami, a ile przed nami - napisała na Instagramie.
 

W komentarzach posypały się gratulacje oraz słowa zachwytu nad magią, jaka bije ze zdjęcia.

Gratulacje kochani. Samych cudowności i najpiękniejszych filmowych życiowych scenerii.
Epickie wydarzenie uchwycone na tak pięknym zdjęciu. Magicznie.
Kadr jak z bajki. Życzymy samych pięknych chwil - piszą.

My również dołączamy się do życzeń!