Magdalena Lamparska rozbawiła fanów zdjęciem synka. Rezolutny maluch ma nietypowe pomysły

Magdalena Lamparska zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie syna. Podpis jest rozbrajający!

Niektóre gwiazdy z powodu przymusowej izolacji są bardziej niż zwykle aktywne w mediach społecznościowych. Do takich osób można zaliczyć Magdalenę Lamparską, która niechętnie opowiada o życiu prywatnym, jednak z przyjemnością publikuje zdjęcia na Instagramie. Aktorka spełnia się jako żona i matka. Niemal trzy lata temu została mamą Tymoteusza i chętnie dzieli się fotografiami syna. Ostatnio pochwaliła się uroczym zdjęciem malucha, a post opatrzyła zabawnym podpisem. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magdalena Lamparska pojechała z synem nad morze. "Rośnie jak na drożdżach"

Zobacz wideo Dziecko Natalii Siwiec ćwiczy na urządzeniu do utrzymywania równowagi

Syn Magdaleny Lamparskiej rozmawia z kucykiem

Aktorka chętnie zamieszcza zdjęcia w towarzystwie syna, ale na żadnej z opublikowanych fotografii nie widać twarzy 2,5-latka. Nie inaczej zdarzyło się tym razem. Magda zamieściła zdjęcie, na którym Tymek jest zwrócony do niewielkiego konia. Okazuje się, że maluch rozmawia z kucykiem. 

Poranne rozmowy - napisała Magdalena Lamparska.

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy. Fani aktorki byli zachwyceni ujęciem i nie kryli rozbawienia.

Dobrze mieć kogoś, kto wysłucha.

Ale macie tam raj!

Dwa słodziaki - pisali internauci. 

Magdalena Lamparska chętnie przebywa w towarzystwie koni. Ostatnio próbowała nagrać wideo na casting do filmu, ale jedno ze zwierząt zapragnęło sławy. Chodzi o brązową klacz o imieniu Justynka, która cały czas wchodziła aktorce w kadr. Gwiazda niechętnie publikuje rodzinne zdjęcia, ale niedawno zrobiła wyjątek. Postanowiła zrobić swoim fanom niespodziankę i pokazała ujęcie w towarzystwie męża i syna.

Więcej o: