Magdalena Lamparska pokazała męża i syna. Takie zdjęcie to rzadki widok. Internauci: Jaki Wasz synek już duży

Magdalena Lamparska postanowiła zrobić swoim fanom niespodziankę. Pokazała zdjęcie z mężem i synkiem!

W tym roku wszyscy obchodzimy święta nieco inaczej niż zwykle. Wielu z nas zostaje w swoich domach i z dala od bliskich obchodzi ten wyjątkowy czas. Nie inaczej jest z naszymi gwiazdami, które również zdecydowały się na pozostanie w czterech ścianach. Za to na Instagramie dzieje się naprawdę dużo. Celebryci publikują zdjęcia, na których pokazują wielkanocne świętowanie. Wyjątkową fotografią podzieliła się również Magdalena Lamparska, która raczej stroni od prezentowania swojego prywatnego życia.

Zobacz wideo Krzysztof Zalewski również niedawno pokazał swoją rodzinę:

Magdalena Lamparska pokazała swoją rodzinę

Aktorka również obchodzi tegoroczne święta tylko z najbliższą rodziną. Postanowiła zrobić mały, wielkanocny prezent swoim obserwatorom. Widzimy na nim bowiem jej męża Bartka Osumka oraz synka Tymoteusza! Taki widok na profilu Magdy jest bardzo rzadki. Gwiazda stara się trzymać życie prywatne z dala od mediów.

Na zdjęciu cała rodzinka znajduje się w lesie. Z komentarzy dowiedzieliśmy się, że to obszar tuż pod domem aktorki, więc jest czego zazdrościć!

Życzymy Wam, żeby zawsze każdy chciał wynosić śmieci i wychodzić z psem na spacer. A tak serio... Niech to, co teraz doświadczamy przyniesie stałe pozytywne zmiany w naszych życiach - napisała w opisie zdjęcia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magdalena Lamparska pokazała się w nowej fryzurze. To było ostre cięcie. Gwiazdy komentują przemianę

 

Fani oczywiście byli zachwyceni zdjęciem i życzeniami.

Piękna rodzinka. Wesołych Świąt.
Jaki Wasz synek już duży.
Piękna jesteś - pisali w komentarzach.

Czekamy na więcej takich zdjęć!