Zofia Zborowska wyszła od fryzjera odmieniona. Ma nowy kolor i burzę loków na głowie. Klasa!

Zofia Zborowska wybrała się do fryzjera, a efektami pochwaliła się oczywiście w mediach społecznościowych. Nie ma się co dziwić - wygląda pięknie!

Zofia Zborowska jest wyjątkowo aktywną użytkowniczką Instagrama. Na jej profilu nie znajdziemy jednak pozowanych zdjęć i pięknych instagramowych kadrów. Aktorka stawia przede wszystkim na naturalność i nie ma oporów, aby opublikować zdjęcia bez makijażu czy nawet na kacu. Internauci doceniają tę szczerość, a to przekłada się na ogromną liczbę obserwujących. Ostatnio Zborowska postanowiła pochwalić się im swoją metamorfozą, którą przeszła u ulubionego fryzjera.

Zobacz wideo Zosia Zborowska wściekła się na internautkę

Zofia Zborowska ma nową fryzurę. Ale loki!

Aktorka po kilku miesiącach postanowiła ponownie odwiedzić swojego ulubionego fryzjera. Wybrała się do warszawskiego salonu DW creative group, do którego chętnie zaglądają również inne polskie gwiazdy. Zanim jednak zasiadła na fryzjerskim fotelu, wysłała zdjęcie aktualnej fryzury. Zosia po raz kolejny pokazała, że ma do siebie ogromny dystans!

Zocha, jakie masz włosy, co jutro robimy? - podpytywał z ciekawością fryzjer.
A takie... - dodała śmiało Zosia i wysłała zabawne zdjęcie.

Zofia ZborowskaZofia Zborowska instagram/dwcreativegroup

Zosia całkowicie zaufała swojemu fryzjerowi. W efekcie jej włosy zostały mocno rozjaśnione. Na głowie pojawiły się również sprężyste loki. Zborowskiej bardzo spodobała się jej nowa fryzura, więc zrobiła sobie szybką sesję zdjęciową w salonie.

Z InstaStories salonu dowiedzieliśmy się, że fryzura Zosia została zrobiona metodą air touch, która pozwala na rozjaśnienie włosów z zachowaniem naturalnej podstawy. Zborowska ma również za sobą regenerację.

Zofia ZborowskaZofia Zborowska instagram/zborowskazofia

A wy, jak oceniacie metamorfozę Zborowskiej? Pięknie jej w takich lokach?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.