Zofia Zborowska na zdjęciu przed i po imprezie. "Opuchnięty księżyc w pełni"

Na Instagramie Zofii Zborowskiej pojawiła się sklejka dwóch zdjęć. Na pierwszym z nich aktorka pozuje tuż przed imprezą, a na drugim zaraz po niej. Internautki są pod wrażeniem jej poczucia humoru i dystansu do siebie.

Zofia Zborowska przez kilka lat była znana widzom dzięki roli w serialu "Barwy Szczęścia", jednak z czasem jej aktywność przeniosła się bardziej do mediów społecznościowych, gdzie bacznie relacjonuje kulisy życia zawodowego, a także prywatnego. Na profilu aktorki nie brakuje humoru. Zabawne zdjęcia i filmiki z udziałem męża, czy też zaadoptowanego przez nich psa to już niemalże standard, do którego przywykli ich obserwatorzy. Tym razem sama zainteresowana pochwaliła się sklejką dwóch zdjęć, na którym możemy zobaczyć, jak prezentowała się przed i po imprezie. Różnica jest niemała. 

ZOBACZ TEŻ: Zofia Zborowska wspomina ślub. Ojciec odprowadził ją do ołtarza w rytm muzyki z "Króla Lwa": Płaczę za każdym razem

Zofia Zborowska na zdjęciu przed i po imprezie 

Zofia Zborowska w piątkowy wieczór nieźle się zabawiła, czym pochwaliła się na Instagramie. Z opisu wynika, że szampana nie brakowało. 

Nie byłabym sobą, gdybym tego nie wstawiła. Ja przed imprezą vs. ja następnego dnia rano. #dystans #opuchnięty #księżyc #wpełni #niepijciebąbelków - pisze pod zdjęciem.
 

Fani docenili dystans i poczucie humoru aktorki, o czym dali znać w komentarzach pod zdjęciem. 

Odważna.
Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto tego nie zna.
Jak zwykle w punkt i z dystansem do siebie. Za to cię lubię- piszą pod zdjęciem.

Wam też podoba się poczucie humoru aktorki? 

ZOBACZ TEŻ: Zofia Zborowska i Andrzej Wrona świętują rocznicę pierwszej randki. Odbyła się w wyjątkowy dzień. Zdradzili, jak wyglądała

Zobacz wideo Zofia Zborowska wściekła się za pytanie internautki o planowanie macierzyństwa. "Ku**a mać ludzie myślcie"
Więcej o:
Copyright © Agora SA