Zofia Zborowska i Andrzej Wrona świętują rocznicę pierwszej randki. Odbyła się w wyjątkowy dzień. Zdradzili, jak wyglądała

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona dokładnie dwa lata temu wybrali się na pierwszą randkę. Na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie, a aktorka przy okazji zdradziła, gdzie się wtedy wybrali.

Związek Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony należy do tych szybko rozwijających się. Poznali się wiosną  2018 roku, a rok później, w maju, siatkarz wręczył ukochanej pierścionek. W sierpniu 2019 roku zostali małżeństwem, więc niedawno świętowali rocznicę ślubu. Po raz pierwszy oficjalnie potwierdzili swój związek w grudniu dwa lata temu, jednak jak się teraz okazuje, spotykali się już wtedy od kilku miesięcy.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona świętują

Aktorka właśnie pochwaliła się fanom, że na pierwszą randkę wybrali się dokładnie 15 sierpnia 2018 roku. Z tej okazji dodała na Instagramie zdjęcie, na którym wtula się w męża i przy okazji zdradziła szczegóły z tego dnia.

Dokładnie dwa lata temu (w imieniny mojej Mamy @marysiawiniarska) poszliśmy na naszą pierwszą randkę. Wybraliśmy się na koncert rockowy grupy @nothingbutthieves - napisała.
Zobacz wideo Wybrali ważną dla siebie piosenkę

Zosia wyznała także miłość Andrzejowi:

Kocham najmocniej na świecie. @w_kracze dziękuję za każdy dzień z Tobą - dodała. 
 

Małżonkowie niedawno zmienili także miejsce zamieszkania. Przeprowadzili się do domu, gdzie mają do dyspozycji m.in. basen. Aktorka chętnie pokazuje wnętrza, stąd wiemy, że oryginalnie urządzili kuchnię i jest ona w kolorze zielonym. Ich sąsiadem jest Piotr Rubik, który wraz z żoną zjawił się na domówce, która odbyła się pod koniec lipca. Poprzednie mieszkanie wystawili do wynajęcia. Jest ono luksusowe. Na powierzchni 60 metrów kwadratowych znajduje się m.in. sauna oraz dwie loggie. Miesięczny koszt najmu to ok. 4500 złotych.