Zofia Zborowska pokazała kuchnię w nowym mieszkaniu. Jest piękna i inna niż wszystkie. Aktorka wybrała odważny kolor

Zofia Zborowska niedawno razem z mężem przeprowadziła się do nowego domu. Teraz pokazała, jak urządzili kuchnię. Jest pięknie.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona niedawno zamieszkali w nowym domu pod Warszawą. Niektórymi wnętrzami postanowili pochwalić się na Instagramie. Zdecydowanie największą uwagę przykuła kuchnia. Wybór szafek zaskoczył, ponieważ rzadko która gwiazda decyduje się na takie kolory w tym pomieszczeniu. Zazwyczaj kuchnie utrzymane są w jasnych kolorach, a od lat króluje w nich przede wszystkim biel. Aktorka wybrała jednak zupełnie inną barwę. 

ZOBACZ TAKŻE: Zofia Zborowska i Andrzej Wrona chcą wynająć mieszkanie. Do dyspozycji sauna i dwie loggie. Nie jest na każdą kieszeń

Zofia Zborowska pokazała kuchnię

Nie bez powodu kuchnię nazywamy sercem domu. W końcu to pomieszczenie, z którego nie tylko korzystają wszyscy członkowie rodziny, ale spędza się w nim najwięcej czasu. Nic więc dziwnego, że właśnie ta część domu zwraca największą uwagę. Zofia zdecydowała się trochę zaszaleć i wybrała modny kolor w tym sezonie. To butelkowa zieleń, która króluje w jej kuchni.

Oprócz ciemnozielonych frontów szafek w podobnym kolorze są kafelki pomiędzy nimi. Oddziela je tylko drewniany blat i czarne akcesoria. Mimo dominującego koloru kuchnia sprawia wrażenie bardzo przytulnej.

Zofia ZborowskaZofia Zborowska Zofia Zborowska - Instagram

Zofia Zborowska jest aktywna w mediach społecznościowych i na bieżąco relacjonowała przebieg remontu wymarzonego domu. Na Instagramie oprowadzała obserwatorów po wnętrzach jeszcze w trakcie trwania prac. Zdradzała również, jak urządziła poszczególne wnętrza. Kuchnię, jak już wiemy, pomalowała na zielono, a na środku znalazł się piękny, drewniany stół, na którym wyryto inicjały małżonka. Oprócz tego ma do dyspozycji duży taras z basenem. 

ZOBACZ TAKŻE: Zofia Zborowska pokazała odważne zdjęcie z jacuzzi. Tak relaksuje się z mężem

Zobacz wideo Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pokazali, jak bawili się na panieńskim i kawalerskim