Zofia Zborowska cieszy się z dobrej relacji męża ze swoim ojcem. "Robi mi się bardzo cieplutko na serduszku". Wyznała, że są bardzo podobni

Zofia Zborowska na Instgaramie pochwaliła sie wspólnym zdjęciem Andrzeja Wrony ze swoim tatą. Aktorka zdradziła, że panowie świetnie się dogadują i są do siebie bardzo podobni.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są małżeństwem od niespełna pięciu miesięcy, a swoim szczęściem rodzinnym z wielką chęcią dzielą się w mediach społecznościowych. Tak stało się również i tym razem. Szczęśliwa aktorka zamieściła wspólne zdjęcie męża, z jej ojcem. Dowiedzieliśmy się, że Wiktor Zborowski świetnie dogaduje się z zięciem. 

Zofia Zborowska dodała wspólne zdjęcie taty i męża

Aktorka zamieściła zdjęcie Andrzeja Wrony ze swoim tatą. Jej mąż uśmiecha się do obiektywu, a tata aktorki jest jak zawsze... poważny. Zosia zaznaczyła, że mąż i ojciec są mężczyznami jej życia. 

To, że oni się tak lubią i mają tak świetny kontakt sprawia, że robi mi się bardzo cieplutko na serduszku - napisała Zborowska.
 

Pod zdjęciem nie brakowało oczywiście miłych komentarzy, jednak spora rzesza fanów zwróciła uwagę na wzrost obu panów, który jest imponujący. Andrzej mierzy 206 cm, a jego teść 197 cm.

Tam w górze musza odbierać na podobnych falach.
Przecież obaj są na tym samym wysokim stopniu kontaktu.
Bo to porządne chłopaki - pisali fani. 

Zborowska już wcześniej wspominała, że Andrzej i Wiktor świetnie się dogadują. W programie Magdy Mołek "W roli głównej" stwierdziła, że są do siebie bardzo podobni. 

Hajtnęłam się z ojcem. Oni nawet siedzą tak samo, jedzą tak samo… - przyznała aktorka.

Wy również widzicie podobieństwo?

ZOBACZ: Pierwszy taniec Zofii Zborowskiej

Zobacz wideo

DK

Więcej o: