Zofia Zborowska świętuje urodziny Andrzeja Wrony. Komentarz Agaty Rubik może namieszać. Pojawią się plotki o ciąży?

Zofia Zobrowska z okazji 31. urodzin męża pochwaliła się nowym zdjęciem z Andrzejem Wroną. Pod publikacją pojawiła się dwuznaczna wypowiedź Agaty Rubik.

Związek Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony wciąż się rozwija. Młode małżeństwo kilka miesięcy temu powiedziało sobie sakramentalne "tak". Teraz przyszła kolej na świętowanie urodzin siatkarza, które połączyli z parapetówką w nowym mieszkaniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Maja Bohosiewicz na parapetówce u Zborowskiej i Wrony. Fanka: Jak się ma taki okropny dekolt, to nie powinno się go eksponować. Odpowiedziała

Zofia Zborowska świętuje urodziny męża

Trzeba przyznać, że niezwykle ważnym członkiem tej rodziny jest pies. Adoptowana przez Zborowską suczka Wiesia, to prawdziwa psia influencerka. Zosia prowadzi nawet jej konto na Instagramie, gdzie chętnie podkłada głos swojej pupilce. Teraz gwiazda zamieściła zdjęcie w objęciach męża, a całej sytuacji przygląda się właśnie Wiesia. 

PS. Co myśli Wiesia? - zapytała.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo domniemanych wypowiedzi suczki. Intrygujący komentarz zostawiła m.in. Agata Rubik. Pies aktorki miałby zastanawiać się, czy para planuje dziecko. 

Czy będą z tego dzieci... Najlepszego dla męża! - napisała.

Zofia Zborowska, Agata RubikZofia Zborowska, Agata Rubik screen Instagram/zborowskazofia

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Zofia przepraszała fanów za niefortunny żart jej siostry, w którym zasugerowała, że Zborowska jest w ciąży.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zofia Zborowska odnosi się do plotek o ciąży. "Naszym mamom zaczęto składać gratulacje". Aktorka przeprosiła swoich fanów

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pokazali, jak bawili się na panieńskim i kawalerskim:

Zobacz wideo

Czyżby pojawiły się kolejne insynuacje, że ich rodzina się powiększy?

DK

Więcej o: