Zofia Zborowska pokazała odważne zdjęcie z jacuzzi. Tak relaksuje się z mężem

Zofia Zborowska razem z Andrzejem Wroną postanowili odpocząć w jacuzzi. Na Instagramie aktorki pojawiło się gorące zdjęcie.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są jedną z ulubionych par polskiego show-biznesu. Internauci bacznie śledzą ich poczynania w mediach społecznościowych, więc nic dziwnego, że odważne zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie Zofii, wywołało niemałe zamieszanie. Aktorka postanowiła pochwalić się romantycznymi chwilami z mężem.

Zofia Zborowska na odważnym zdjęciu z mężem

Zofia Zborowska może szczycić się gronem wiernych fanów. Po ślubie z siatkarzem Andrzejem Wroną, który odbył się rok temu, chętnie pokazuje męża i opowiada o życiu prywatnym. Popularność zyskała także dzięki zdrowemu odżywianiu, które chętnie promuje w mediach społecznościowych. Jednak jej ostatnie zdjęcie, zaskoczyło wszystkich. Zofia zamieściła fotografię, na której widzimy, jak razem z mężem relaksują się w jacuzzi. Aktorka jest w skąpym, bordowym bikini.

Dej mnie buziaka - podpisała zdjęcie.
 

Fotografia została skomentowana przez wielu internautów i gwiazdy polskiego show-biznesu.

Bardzo dobrze to wygląda - napisała Maja Bohosiewicz.
Dej mnie dżakuzje - zażartowała Agata Rubik.
Uwielbiam wasz duet.
Super jesteście! - dodają inni internauci.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona życie prywatne

Zofia Zborowska poznała siatkarza w 2018 roku. Na początku byli tylko przyjaciółmi, jednak z czasem zrodziła się między nimi miłość. Para oficjalnie potwierdziła związek w Wigilię w 2018 roku. Zaledwie pięć miesięcy później, Andrzej oświadczył się Zofii. Ślub odbył się w sierpniu 2019 roku i do końca był owiany tajemnicą.

Więcej o: