Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się! Aktorka pochwaliła się pierścionkiem. "Najważniejszy blok sezonu"

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się. Radosną nowiną pochwalili się na swoich Instagramach.

W miniony weekend Andrzej Wrona oświadczył się swojej ukochanej, Zosi Zborowskiej. Udanym "blokiem" pochwalił się na swoim profilu na Instagramie. 

Andrzej Wrona i Zosia Zborowska zaręczyli się

Oprócz 81 bloków w sezonie 2018/2019 , w zeszły weekend udało mi się zrobić ten jeden, najważniejszy, pojedynczy blok na @zborowskazofia. Dowód na rzeczonym zdjęciu - napisał pod wspólnym zdjęciem Andrzej Wrona.
 

Taką samą fotografią pochwaliła się także aktorka.

Zablokowana 4 life. Andrzej Wrona najlepszym blokującym plusligi 2018/2019. 81 bloków... ale to ten 82 zapamiętam na zawsze #najlepiej - napisała Zborowska. 

Zakochanym serdecznie gratulujemy!

Andrzej Wrona i Zosia Zborowska są parą

Zakochani rzadko wypowiadają się w mediach na temat łączącego ich uczucia. Parą są stosunkowo od niedawna. Jeszcze dwa lata temu roku aktorka była w wieloletnim związku z innym partnerem. Z siatkarzem poznała się wiosną 2018 roku na Mazurach, gdzie ten uczestniczył w zgrupowaniu swojej drużyny Onico Warszawa. Jednak pierwsze doniesienia o tym, że aktorka spotyka się ze sportowcem pojawiły się we wrześniu, kiedy to razem bawili się na weselu w Trójmieście. Związek oficjalnie potwierdzili w grudniu. W Boże Narodzenie opublikowali wspólne zdjęcie na Instagramie.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>